• Рекордна за століття злива сталася в Пекіні

  • Неділя, 26 червня 2011 року
 

Рекордна кількість опадів випало в Пекіні 23 червня. Подібне відбувається один раз на століття, кажуть місцеві метеорологічні служби. У результаті шторму порвалися дві лінії електропередач, і дві людини потонуло в водовідводах.

Буря почалася близько 16.00 за місцевим часом і пекінська метеорологічна служба попередила про штормову ситуацію лише через 10 хвилин після її початку. А через 40 хвилин влада оголосила попередження про стихійне лихо і можливі зсуви в горах на північ від міста.

Ван І, директор міської служби з контролю над повенями, в інтерв'ю Beijing Times повідомив, що це найбільший дощ за сезон. Рівень опадів в Пекіні досягав до 5 дюймів (близько 13 см) на годину, тому цей шторм був класифікований як такий, що буває один раз на століття.

Через сильний дощ закрилися деякі станції метро на першій лінії і лінії Їчжуан. Паралізовано рух на мостах Фусінмень, Січжимень та 37 дорогах. В центральному аеропорту також було призупинено повітряне сполучення, 200 рейсів зупинено.

Двох чоловіків вдарило струмом внаслідок розриву ліній електропередач, один з них загинув, повідомляє Beijing Times. Двоє молодиків, що штовхали машину, впали у відкритий дренажний отвір і їх досі не знайшли.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...