ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Турист помер після спроби випити 21 коктейль у барі (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Британський турист трагічно загинув, спробувавши випити все коктейльне меню пляжного бару на Ямайці. Тімоті Саузерн, 53 роки, відпочивав з сестрою, дітьми та іншими родичами в цій карибській країні в травні минулого року. Сім'я тепер вимагає проведення розслідування, покладаючи відповідальність за його смерть на готель і медсестру.

Трагічний випадок стався з британським туристом на Ямайці. Тімоті Саузерн (53 роки) зі Стаффордширу відпочивав зі своєю сім'єю у травні минулого року, коли стався нещасний випадок. Сім'я ініціювала розслідування, покладаючи відповідальність за його смерть на готель і медсестру.

Під час свого перебування в карибському готелі Royal Decameron Club Caribbean в Сент-Енн, Саузерн вже встиг випити бренді і пива, коли познайомився з двома канадськими жінками, які святкували день народження. Вони вирішили кинути виклик - випити всі коктейлі з меню до півночі, і Саузерн приєднався до них.

Згідно з повідомленнями "ITV", залишається незрозумілим, з якою швидкістю Саузерн споживав напої. Після 21 коктейлю він повернувся до своєї кімнати і трагічно помер.

Патологоанатом у Кінгстоні визначив причиною смерті "гострий гастроентерит внаслідок вживання алкоголю". Слідчий округу Стаффордшир Емма Серрано підтвердила, що смерть була пов'язана з алкоголем.

Члени сім'ї Саузерна намагалися допомогти йому, але не змогли врятувати його життя. Вони звинувачують персонал готелю і медсестру, яка доглядала за ним, стверджуючи, що медсестра була недосвідченою і частково відповідальною за трагедію.

Вони стверджують, що коли медсестра приїхала, вона не викликала швидку допомогу, що могло б змінити ситуацію. Сім'я описує отримане обслуговування і лікування як "огидне" і вважає, що якби медсестра знала, що робити, Саузерн міг би бути живий.