• Євросоюз відчуває глибоке роздратування від України

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 вересня 2009 року

Це пов’язане з тим, як лідери країни управляли нею після "помаранчевої революції" 2004 року.

Представник ЄС зі спільної зовнішньої політики та безпеки Хав'єр Солана заявив, що відчуває "глибоке роздратування" щодо України.

Це пов’язане з тим, як лідери країни управляли нею після "помаранчевої революції" 2004 року, заявив він від час виступу у Гарвардському університеті в США 17 вересня.

На запитання про перспективи членства України в ЄС, Солана заявив, що не очікує його "у передбачуваному майбутньому".

За словами представника Євросоюзу, це не є секретом для керівництва України – як Юлії Тимошенко, так і Віктору Ющенку це відомо.

У своїй промові Солана також наголосив на вагомості ролі Росії в системі європейської безпеки.

"Реальна безпека в Європі неможлива без залучення США та без того, щоб Росія знайшла належне місце у загальному Європейському порядку", - заявив він.

Разом із тим, представник ЄС із зовнішньої політики та безпеки зазначив, що, хоча Захід і припустився помилок та втратив деякі можливості після завершення "Холодної війни", Росія також має запитати себе, яким був її внесок до панівної атмосфери недовіри, особливо серед її сусідів.

Нагадаємо, Україна та Європейський союз погодили новий інструмент співпраці – "Порядок денний асоціації". Він є передумовою укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Україна і ЄС напрацьовують нову угоду про асоціацію. Схвалено документ, який активізує цю роботу – це "Порядок денний асоціації Україна-ЄС".

УП

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...