• Заповідні місця Австралії: Національний парк Тасманії

  • Четвер, 2 серпня 2007 року

Національний парк Тасманії на південному сході о. Тасманія є місцем неймовірної краси, одним з найкращих для прогулянок вздовж моря.

Національний парк Тасманії на південному сході о. Тасманія є місцем неймовірної краси, одним з найкращих для прогулянок вздовж моря. Вражаючі кристалічні базальтові утворення, які нагадують органні труби, здіймаються на 300 метрів над рівнем моря та вважаються найвищими в Австралії морськими кліфами. Пишність і грандіозність природного ландшафту дійсно кидає в дрож.

Чудернацькими обрисами суші можна милуватися з будь-якої відстані. Для нікуди не поспішаючого мандрівника видовищні панорами, піщані пляжі та рельєфні береги, виліплені силою волі, є легкодоступними місцями, до яких можна добратися машиною або пішки, якщо йти вздовж пляжу. Арка Тасмана, Дивовижна печера та водоспад роблять одноденну поїздку незабутньою. Потім більш витривалі пробираються через зарослі вересом місця та ліси протягом від декількох годин до половини дня.

Недивлячись на те, що в самому парку готелі відсутні, на острові Тасманія існує цілий ряд альтернативних місць для ночівлі, а в Бухті Фортескью є місця для палаткових таборів та домів-фургонів (місце краще забронювати до приїзду, особливо в розпал сезону, щоб уникнути розчарувань).

Дивовижні кристалічні колони та скелі вздовж нерівних берегових ліній є національною власністю, оскільки мають високу геологічну цінність. Ці місця стають все більше і більше привабливими для скелелазів. Щоб подивитися на берег з висоти пташиного польоту, дельтапланеристи можуть піднятися в повітря з Бухти Піратів.

Для любителів рибної ловлі та парусного спорту Бухта Піратів, Бухта Фортескью, Порт Артура та Тасманове море пропонують захищені скелями води. Там можна помилуватися пишнотою морського побережжя в тиші. Гонки на каяках та гребля на каное тут також дозволені, але ті, хто на це відважився, повинні бути добре підготовленими до будь-яких погодних умов на морі. Вона тут може швидко змінюватися.

Захоплюючі дух прибережні зони, які охороняються обслуговуючим персоналом Національного парку Тасманії, є доступним місцем для мандрівників всіх рівнів активності та витривалості.

Кай Бел. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...