'Таврія' виграла Кубок України!

Сімферопольська "Таврія" стала п'ятим клубом, який завоював Кубок України. У неділю кримчани в драматичному поєдинку обіграли донецький "Металург" - 3:2.

Спочатку здавалося, що "Таврія", набагато краще зіграла у другій частині сезону, не буде мати якихось проблем. Вже на другій хвилині Фещук відкрив рахунок, а під кінець першого тайму Ковпак, реалізувавши пенальті, довів перевагу кримчан до двох м'ячів - 2:0.

Проте після перерви картина на полі різко змінилася. "Металург", відчувши, що втрачати йому нічого, вирівняв становище і за чверть години до кінця основного часу зрівняв рахунок - 2:2.

Перелом настав вже в додатковий час. Спочатку "Таврія" залишилася в меншості - друге попередження отримав Джуричич. Але кримчани навіть у такій ситуації зуміли забити вирішальний м'яч. Його автором на 96-й хвилині став Лакі Ідахор.

3:2 - перемога "Таврії", яка завоювала трофей і отримала право зіграти в Лізі Європи.

Футбол. Кубок України

«Таврія» (Сімферополь) – «Металург» (Донецьк) – 3:2

«Таврія» (Сімферополь): Старцев, Марковіч, Джурічіч, Корнєв, Ковпак, Монахов, Луценко, Галюза (Матяж 84), Любеновіч (Гігіадзе 70), Голайдо, Фещук (Ідахор 62)

«Металлург» (Донецьк): Дішленковіч, Маріо Сержио, Чечер, Воловик, Боавентура (Танаса 106), Прийма (Янков 67), Дімітров, Годін, Кінгслі (Суарес 76), Мхітарян, Мгуні

Голи: 1:0 – Фещук (2), 2:0 – Ковпак (40, пенальті), 2:1 – Мхітарян (51), 2:2 – Маріо Сержио (75), 3:2 – Ідахор (97)

Попередження: Корнєв (26), Луценко (29), Марковіч (60), Ідахор (66), Боавентура (66), Галюза (79), Джурічіч (90+6), Мгуні (96), Монахов (96), Янков (112), Маріо Мержіо (116)

Вилучення: Джурічіч (94, друге попередження), Марковіч (120+1, друге попередження)

За матеріалами: sportanalytic