Стаховський зрівняв рахунок в матчі з Румунією

Обігравши Адріана Унгура в чотирьох сетах, лідер збірної України Сергій Стаховський зрівняв рахунок у виїзному поєдинку Кубка Девіса проти Румунії - 1-1.

Після поразки Марченко від Ханеску, Стаховському потрібно було обов"язково перемагати другого номера румунів Адріана Унгура.

Сергій дуже добре почав зустріч, "віддавши" у першому сеті супернику тільки два гейми - 6:2.

Потужний початок наступної партії (4:1) говорив про те, що особливих проблем далі у киянина не буде. Проте румунський тенісист, відчуваючи підтримку рідних трибун у Бухаресті, зумів витягнути другий сет на тай-брейку - 7:6.

На щастя, наступні дві партії залишилися за Стаховським, однак перемога далася йому дуже непросто - 7:5, 7:5.

Після першого ігрового дня рахунок рівний - 1-1. Завтра на корт вийдуть парники - Копил / Текау - Бубка / Стаховський.