• Fed Cup. Австралійки витіснили українок з тенісної еліти

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Неділя, 25 квітня 2010 року

Саманта Стосур принесла перемогу Австралії в боротьбі з Україною в Кубку Федерації, обігравши у непростій боротьбі юну Людмилу Кіченок  7:6 (4), 6:3.

У першому сеті Кіченок просто вразила публіку своєю агресивною грою та безкомпромісністю у матчі з 10-ою ракеткою світу. Вже на старті партії Люда змогла зробити брейк, що дозволило їй по ходу поєдинку утримувати перевагу в рахунку.

Крім того, Люді в першій партії непогано вдавався прийом - щільний і гострий. У цілому вдалі активні дії дозволяли господині корту розраховувати на успіх. Люда навіть вела 5:3, але наприкінці не змогла захистити свої позиції. У найважливіший момент Стосур зібралася і спочатку відновила рівновагу, а потім і довела усе до перемоги на тай-брейку з рахунком 7:4.

У другій партії психологічна та ігрова перевага, звичайно, перейшла вже повністю до Саманти. Люда ще пристойно поборолася, проте Стосур вже повністю налагодила свою гру, що дозволило їй досить впевнено взяти другу партію з рахунком 6:3.

Завдяки виграшу Стосур Австралія повела у зустрічі з Україною 3:0 і таким чином вже забезпечила собі перемогу в усьому протистоянні. Ми залишаємо еліту тенісу, а австралійки переходять на наше місце в першу світову групу.

Цікаво, що за рівнем тенісу, показаного в цей вік-енд Кіченок перевершила і Коритцеву, і Олену Бондаренко.

Л. Кіченок (Україна) – С. Стосур (Австралія) - 6:7 (4), 3:6

За матеріалами: turnir

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...