• Саленко продає 'Золоту бутсу' за півмільйона доларів

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 6 травня 2010 року

Напередодні старту чемпіонату світу з футболу в ПАР Олег Саленко збирається продати свою "Золоту бутсу", яку він одержав як найкращий бомбардир чемпіонату світу-1994.

"У мене з'явилася пропозиція з ОАЕ, - розповів Олег. - Шейхи пропонують за "Золоту бутсу" півмільйона доларів. При цьому арабські магнати стверджують, що будуть ставитися до неї, як до реліквії, встановивши статуетку в місцевому музеї на загальний огляд. А також у їхніх найближчих планах організувати в Еміратах турнір, який носитиме назву "Золота бутса".

Зважитися на продаж Саленко змусили обставини. "У мене був невеликий бізнес, який у період кризи похитнувся, - пояснює Олег. - Кредити капають, треба щось робити. Я можу обійтися і без продажу свого призу, ситуація у мене не дуже плачевна, але перед пропозицією арабів встояти складно".

Втім, Саленко ще не почав оформлювати угоду. "Хочу, щоб "Золота бутса" залишилася в Україні чи Росії, - резюмує найкращий бомбардир ЧС-1994. - Якщо хтось запропонує за мій бомбардирський трофей таку ж суму, арабам відмовлю. Поки беру паузу на кілька тижнів - чекаю пропозицій з пострадянського простору".

За матеріалами: blik

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...