«Шахтар» обіграв «Динамо»

Донецький «Шахтар» достроково став чемпіоном України сезону 2009/2010. У вирішальному поєдинку всього чемпіонату гірники мінімально обіграли київське «Динамо» - 1:0. За тур до закінчення чемпіонату команда Мірчи Луческу відірвалася від киян на шість очок.

Єдиний гол у матчі забив на 15-й хвилині бразильський півзахисник «Шахтаря» Ілсіньо, який замкнув передачу Срни з флангу. На 84-й хвилині поєдинку гірники могли зняти всі питання про переможця матчу. Але Жадсон не зміг реалізувати пенальті, який був призначений за знесення Адріано.

Таким чином «гірники» виключили можливість проведення «золотого матчу», який за регламентом передбачається у разі рівної кількості очок у перших двох команд. Для команди Мірчи Луческу саме домашній матч 29-го туру проти непримиренного суперника і став золотим.

"Шахтар" - "Динамо" - 1:0

Гол: Ілсіньо 15

"Шахтар": Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Кобін (Рац 90), Хюбшман, Фернандіньо, Жадсон, Ілсіньо (Гай 85), Вілліан (Коста 66), Адріано

"Динамо": Шовковський, Данило Сільва, Бетао, Вукоєвич, Шевченко, Ярмоленко (Зозуля 81), Мілевський, Михалик (Гіоане 76), Маграо, Юссуф, Нінкович (Хачеріді 46)

Попередження: Кучер 21, Жадсон 31, Пятов 73, Коста 90 - Вукоєвич 18, Юссуф 54, Шевченка 82, Гіоане 87

За матеріалами: livesport.ru