'Шахтар' став одноосібним лідером Прем'єр-ліги

Донецький "Шахтар" не зустрів опору в домашньому матчі 27-го туру чемпіонату України проти "Чорноморця", перемігши одеситів 3:0.

Гості протрималися на "Донбас-Арені" тільки п'ять хвилин. Саме стільки часу знадобилося "гірникам", щоб відкрити рахунок - з пенальті відзначився Жадсон.

Надалі гра проходила під диктовку господарів. Але забили вони лише двічі: на п'ятій хвилині другого тайму Коста відмінно виконав штрафний удар, а через чверть години, Адріано, який вийшов на заміну, п'ятою відправив у ворота третій гол.

"Шахтар" здобув порівняно легку перемогу і, набравши 68 очок, одноосібно очолив турнірну таблицю з відривом у три пункти від київського "Динамо".