'Шахтар' добився перемоги над 'Металістом'

Фото ФК «Шахтер»
У центральному матчі 20-го туру чемпіонату України донецькій «Шахтар» здобув вольову перемогу над харківським «Металістом» - 2:1.

Гості першими відкрили рахунок у матчі - на 14-й хвилині Антонов «продавив» Кобіна і точно пробив у дальній кут.

Пропущений м'яч завів підопічних Мірчі Луческу. Ще в першому таймі Левандовські відгукнувся на подачу Срни зі штрафного і ногою переправив м'яч у сітку воріт Горяїнова.

Перемогу «гірникам» приніс фантастичний удар Дугласа Кости метрів з 22-х в дальній кут - 2:1!

Таким чином, «Шахтар» знову наздогнав за очками київське "Динамо" - в обох команд по 49 пунктів.

«Шахтар -« Металіст - 2:1 (1:1)

Голи: 0:1 - Антонов (14), 1:1 - Левандовскі (31), 2:1 - Коста (80)

«Шахтар»: П'ятов, Срна, Іщенко, Ракицький, Кобін (Гай, 27), Левандовськи, Фернандіньо, Ілсіньо (Коста, 46), Жадсон, Вілліан (Фомін, 74), Гладкий

«Металіст»: Горяїнов, Селін, Путівцев, Гуйє, Бордіян, Шелаєв, Валяєв, Едмар, Олейник (Лисенко, 84), Жажа, Антонов (Фініньо, 66)

Попередження: Іщенко (20), Ракицький (44), Валяєв (44), Гладкий (50), Путівцев (50), Гуйє (50), Шелаєв (78), Фініньо (84), Фернандіньо (86)

За матеріалами: turnir