Дубль Олександра Кучера допоміг Шахтарю перемогти Динамо

У центральному матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги донецький Шахтар на Донбас Арені переграв київське Динамо.

Героєм поєдинку став вихованець київського Динамо Олександр Кучер, який двічі вразив ворота киян.

На 20-й хвилині поєдинку Олександр після подачі з кутового зміг проштовхнути м'яч у сітку 1:0.

На останній хвилині першого тайму Андрій Ярмоленко, як і зазвичай у своєму стилі, накрутивши у штрафному захисників, пробив низом точно в кут воріт 1:1.

На 63-й хвилині Кучер знову після подачі кутового, виграв позиційну боротьбу у захисників і головою забив другий м'яч для своєї команди.

Крапку в матчі поставив бразилець Адріано, який на 82-й хвилині завдав точного удару з-за меж карного майданчика у ворота Максима Коваля.

Шахтар - Динамо 3:1

Голи: Кучер (20), Ярмоленко (45), Кучер (62), Адріано (81).

Шахтар: П'ятов, Кучер, Срна (Кривцов, 69), Ракицький, Рац, Фернандіньо, Степаненко, Мхітарян (Тейшейра, 61), Адріано, Ілсіньо, Вілліан

Динамо: Коваль, Бетао, Тайво, Даніло Сілва (Раффаеле, 69), Хачеріді, Гармаш, Гусєв, Велозу (Мілевський, 81), Ідейе, Ярмоленко, Кранчар

Попередження: Мхітарян (53), Фернандіньо (73), Рац (83) - Ідейе (35), Ярмоленко (46), Даніло Сілва (76), Гармаш (84), Велозу (86), Бетао (94)