Дніпро забив 7 м’ячів у ворота Іллічівця

У заключному 30-му турі чемпіонату України з футболу дніпропетровський Дніпро відсвяткував перемогу, забивши сім м'ячів у ворота маріупольського Іллічівця.

Зозуля забиває головою у ворота Іллічівця. Фото: fcdnipro.ua
Сам поєдинок нічого не значив для обох команд, проте Дніпро «заборгував» своїм уболівальникам низкою невиразних ігор, тому не дивно, що останній матч господарі почали дуже активно, завершивши поєдинок «голепадом» у ворота гостей.

Вже на 4 хвилині ніким не прикритий Зозуля відкрив рахунок ударом головою з подачі Матеуса. Іллічівець «огризнувся» на 18 хвилині — Окріашвілі здійснив сольний прохід, але подальший удар з носка дивом відбив воротар Дніпра.

Через 5 хвилин Дніпро заробив пенальті, коли у штрафному гостей на газон поклали Зозулю. Удар з точки від Селезньова подвоїв перевагу Дніпра.

До перерви Дніпро забив ще двічі. Хороший прохід Кулакова на фланзі з подальшою подачею знайшов голову все того ж Романа Зозулі. Рахунок став 3:0.

А на останній хвилині першого тайму Зозуля оформив хет-трик, перегравши один в один голкіпера.

Початок другого тайму був за маріупольцями. Гості створили кілька небезпечних моментів біля воріт Дніпра, але забити завадив молодий воротар господарів Ігор Варцаба.

А господарі так і продовжували грати у свою гру, і на 71 хвилині капітан господарів Руслан Ротань відмінним ударом у дев'ятку зробив рахунок 5:0.

Шостий м'яч влетів у ворота гостей на 87 хвилині. Передача низом від Євгена Шахова не знайшла адресата, і м'яч знущально повз воротаря закотився у ворота.

Фінальну крапку в матчі на 91 хвилині поставив Денис Олійник, що вийшов на заміну. Він хльостко пробив у дальній кут, повз голкіпера гостей.

У підсумку переконлива перемога господарів лише скрасила в цілому невдалий сезон для дніпропетровського Дніпра.

Дніпро — Іллічівець 7:0

Голи: Зозуля (4, 35, 45), Селезньов, (24 пен.), Ротань (71), Шахов (87), Олійник (91)

Дніпро: Варцаба, Чеберячко, Мазух (Бабенко, 61), Мандзюк, Ротань, Канкава (Шахов, 72), Кулаков, Жуліано, Зозуля, Матеус, Селезньов (Олійник, 60)

Іллічівець: Худжамов, Яворський, Полянський, Ордець, Шевчук, Путівцев (Ярошенко, 46), Бутко, Кисіль (Федотов, 46), Ємельянов, Таргамадзе, Окріашвілі