Битва між 'Динамо' і 'Дніпром' завершилась мирно

У матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу київське «Динамо» приймало на стадіоні імені Валерія Лобановського одного з найбільш принципових суперників - «Дніпро». Рахунок у грі не було відкрито, 0:0.

Обидві команди невдало зіграли на тижні в кваліфікації єврокубків: кияни насилу звели внічию матч в ЛЧ проти Аякса "(1:1), а« Дніпро »поступився« Леху »0:1 у Лізі Європи.

На 16-й хвилині зустрічі Селезньов втік від Михалика, Коваль вибив м'яч з-під ніг у форварда, а потім за інерцією збив його. Головний арбітр матчу відразу ж показав на «точку», але після наради з боковим суддею скасував своє рішення, викликавши бурхливу реакцію трибун.

Доля матчу могла вирішитися в кінцівці, коли відразу кілька моментів мало «Динамо». На 94-й хвилині після рикошету від захисника м'яч опинився у Гільєрме, який прострілив уздовж воріт, але замкнути передачу, щоб відправити м'яч у порожні ворота, виявилося нікому.

І вже за секунду до фінального свистка удар Андрія Шевченка з 25-метрів відбила поперечина. 0:0.

«Динамо» залишилося третім з 14 очками, «Дніпро» другий - 16. Перше місце у «Шахтаря» - 19 очок.