Спортивна гімнастика: золота і срібна медалі у збірної Україні

У Китаї, місті Цзибо, провінції Шаньдун відбувся другий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики.

Ігор Радивилов. Фото: isport.ua
У чоловіків розігрувалися медалі за наступними видами: бруси, вільні вправи, кільця, кінь, перекладина і опорний стрибок.

У жінок: колода, бруси, вільні вправи і опорний стрибок.

Китайський етап програми змагань проходив не за традиційною системою офіційних чемпіонатів: за медалі боролися не вісім кращих гімнастів, а тільки чотири. Крім того, була відсутня програма багатоборства, в чому сильний наш гімнаст Микола Куксенков.

Золоту медаль в опорному стрибку завоював Ігор Радивилов з ​​результатом 16,125 бала. У вправах на кільцях спортсмен посів 4-е місце, програвши, всього п'ять сотих, бронзовому медалістові.

Срібну медаль отримав Микола Куксенков у вправі на перекладині з результатом 15,375 бала.

Серед жінок кращий результат у Яни Дем'янчук, у вправі на колоді вона зайняла 4-е місце.