• Оголошено конкурс на кращий дизайн медалей до Зимових олімпійських ігор

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 26 березня 2015 року
Українські дизайнери, художники, а також просто всі охочі можуть долучитись до створення Олімпійських медалей. Конкурс на створення проекту медалі Зимових Олімпійських ігор 2016 року оголошений Міжнародним Олімпійським комітетом.

Конкурс стартував 25 березня 2015 року, а роботи на нього приймаються до 1 червня 2015 року. Завантажити вказівки до роботи можна за посиланням (.pdf), інструментарій — за наступним посиланням (.pdf), а шаблон — за цим посиланням (*.zip). Роботи мають бути виконані у розмірі від 600x600 до 1000x1000 пікселів, із максимальним розміром до 300 пікселів на дюйм у форматі JPG або PNG. Автор роботи має дати своєму проекту назву і описати його, а також написати трохи про себе.

Результати конкурсу оголосять 30 червня 2015 року — кращі роботи обере журі. До складу журі увійде голова комісії атлетів МОК Клаудія Бокель, а також молоді посли та журналісти, які були залучені до Юнацьких Олімпійських ігор починаючи із 2010 року.

Переможець отримає поїздку на Зимові Олімпійські ігри до Ліллехаммера, Норвегія, а також комплект медалей власного дизайну.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...