• Дзюдоїсти України здобули 1 «золото» і 2 «срібла» на міжнародних змаганнях

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 10 лютого 2015 року
Збірна України із дзюдо вдало розпочала спортивний сезон, взявши участь у перших офіційних змаганнях року — Відкритому континентальному Кубку із дзюдо. Українці повернулися додому з однією золотою і двома срібними медалями, повідомляє Федерація дзюдо України.

У Болгарію українські спортсмени вирушили значним складом — найбільшим серед усіх команд, що брали участь: 33 представники (23 чоловіки і 10 жінок) під керівництвом старших тренерів Віталія Дуброви (чоловіки) та В'ячеслава Пилипенка (жінки). Основу української команди у Софії становитимуть дзюдоїсти, які проявили себе на листопадовому чемпіонаті України у Луцьку.

Найвищого результату домоглися українки Світлана Яремка та Єлизавета Каланіна, які у вазі 78+ кг пробилися у фінал і між собою визначили долю першого і другого місця. Переможницею у цій сутичці стала більш досвідчена Яремка, яка перемогла кременчужанку Каланіну іппоном за 19 секунд.

Серед чоловіків найкращий результат продемонстрував Яків Хаммо, який завершив виступ на другому місці у категорії 100+ кг. У фіналі український дзюдоїст поступився румунові Владуту Сіміонеску.

Відкритий континентальний Кубок входить у серію рейтингових змагань для відбору на Олімпійські ігри-2016. У змаганні брали участь 447 спортсменів із 51 країни світу.


Читайте також:

Дерека Чісору можна побачити на вулицях Лондона із мітлою
Франк Рібері може не зіграти в матчі з «Шахтарем»
Українці перемогли в естафеті ЧЄ з біатлону
Підписатися:

Коментарі