Українка виборола золоту медаль на ЧЄ з біатлону

У спринті серед юніорок українка Анастасія Меркушина завоювала перше золото на чемпіонаті Європи з біатлону в естонському Отепяя, повідомляє Федерація біатлону України.

Анастасія Меркушина. Фото: tneu.edu.ua
Ідеально впоравшись зі стрільбою, Меркушина була дуже швидка на дистанції, чого виявилося достатньо для того, аби гарантувати собі перше місце. На фінішному колі Анастасія відіграла шість секунд у володарки срібла індивідуальної гонки Дуні Здуц і випередила австрійську біатлоністку на п'ять секунд. У підсумку Меркушина показала третій хід по дистанції, а лідером у цьому компоненті стала росіянка Ульяна Кайшева, але два промахи не дали їй піднятися вище третього місця.

Інші українки Юлія Журавок, Марія Кручова та Анастастія Ничипоренко посіли відповідно 6-те, 10-те і 26-те місця.