Українські біатлоністки — треті на Кубку світу

Жіноча збірна України з біатлону виборола 3 місце в естафеті в італійському Антхольці. На Кубку світу країну представляли Юлія Джима, Наталія Бурдига, Ольга Абрамова та Валентина Семеренко.

Перше місце зайняла збірна Німеччини, а друге — Чехії. Українки випередили російську та французьку збірні, які посіли четверте і п’яте місця відповідно, повідомляє сайт Федерації біатлону України.

Відставання від чеської збірної українських біатлоністок становило 10 секунд, а час, на який випередили вони своїх суперниць — російську збірну — 12 секунд.

«Основною складовою частиною успіху в жіночій естафеті, яка завершила програму шостого етапу Кубка світу в Антхольці, стала не швидкість на дистанції, не точність і навіть не скорострільність, а везіння, можливість потрапити у відносне затишшя на вогневому рубежі», — йдеться у повідомленні прес-служби федерації.

«Цей успіх був украй важливий для нашої команди з точки зору боротьби в Кубку націй, і дозволив зберегти хороші шанси на заповітну топ-п'ятірку», — пишеться на сайті Федерації біатлону. В загальному заліку Кубка націй Україна наразі шоста. Збірній вдалось скоротити відставання від норвезької команди — до 60 очок. Лідирує в тому заліку Німеччина, друге місце посідає збірна Чехії.

Тепер у гонках в рамках Кубка світу — пауза, яка триватиме до наступного етапу, який почнеться в чеському місті Нове-Место.

Але українські біатлоністи відправляться до Отепяя, де із 28 січня братимуть участь в чемпіонаті Європи.