• Чоловік, що вижив після різанини на площі Тянь-ань-мень закликає сім'ю вийти з КПК

  • Вівторок, 20 лютого 2007 року

Якось одна жінка передала мені декілька матеріалів, зокрема «Дев'ять коментарів про комуністичну партію». Коли я прочитав їх, то зрозумів, що практикуючих Фалуньгун несправедливо переслідують. Я не бачив цю жінку протягом довгого часу і хвилююся, чи не заарештувала її злобна партія.

Я брав участь у студентському русі 1989 року, який пізніше було придушено на площі Тянь-ань-мень 4 червня. У той час я брав участь в багатьох протестах, спочатку на трикутній площі (відомій як місце реєстрації) в пекінському Університеті, потім на площі Тянь-ань-мень і Авеню Чанань, що примикає до неї.

4 червня армія під керівництвом китайської компартії (КПК) розстрілювала беззбройних студентів з кулеметів і чавила їх танками, але потім військові стверджували, що взагалі не відкривали вогонь і звинуватили студентів в хуліганській поведінці.  

Мені пощастило, я пережив різанину, але пізніше вони сфабрикували проти мене помилкові звинувачення і посадили у в'язницю на чотири роки. Я відчуваю відразу до КПК з глибини свого серця.

Зараз диктатор Садам повішений. В один із днів Цзян Цземінь і багато інших чиновників КПК, які винищили значно більше людей, ніж Садам, також будуть повішені, і жоден із них не зможе уникнути покарання. Незалежно від того, скільки у КПК військ, міліції і шпигунів, вона не зможе уникнути покарання небесних сил, коли прийде її останній день.

КПК є злим лігвом бандитів і вбивць - хто хоче залишатися в цьому місці, залитому кров'ю? Два роки тому моя дружина висловила бажання вступити в партію, я був рішуче проти цього рішення. «Ти шукаєш шлях до смерті?», - запитав я її. Після того вона більше ніколи не згадувала про це. Я бачив наскрізь КПК з самого дитинства і ніколи не приєднувався до організацій КПК; але моя дружина Гао Цзіньін вступила в молодіжну організацію КПК, а мій син - в організацію молодих піонерів.

Тут я від їх імені оголошую про їх вихід з молодіжної організації КПК і організації молодих піонерів.

Сім'я Лі: Лі Сяо, Лі Фен і Гао Цзінін.

Пекін. Китай.

16 січня 2007 року.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...