Україна-Андорра: без граду голів не обійшлось

Україна перемогла Андорру з рахунком 5:0. Троє з цих голів забиті з пенальті.

Ігри між любителями і професіоналами закінчуються очікувано. Винятки дуже рідкісні. Перший тайм мав очікуваний вигляд, бо два-три переходи в атаку гостей виглядали прогнозовано і безпретензійно.

Перший тайм виграно з рахунком 2:0 за рахунок голів Ярмоленка та Мілевського. Ще було три-чотири гольових шанси з трьома перекладинами, що рятували гостей від раннього розгрому. Весь перший тайм можна було спостерігати тотальне домінування українців, чому не було ніякого подиву. Роботи нашому голкіперу майже не знайшлося. Час від часу він залишав штрафний майданчик, щоб віддати пас партнерам.

Другий тайм розпочався без замін, але в ключі повного домінування української збірної. Андоррські аматори грали старанно, переважно пресингом та на відбій. Наші дебютанти Кобін та Ярмоленко старалися на полі, здається, більше за всіх. На підступах до штрафного майданчика працювала червона стіна гостей. Але одного разу вона спромоглася залишити в офсайді навіть п’ятьох українців. Приємно вражала гра воротаря андоррців. Нерезультативні атаки змінювалися одна за одною. А тим часом на трибуні у ложі почесних гостей перебував президент УЄФА Мішель Платіні. Його поява на грі збірної Андорри виглядала дещо загадково.

На 72-й хвилині українці заробили право пробити пенальті. Капітан збірної Андрій Шевченко робить рахунок розгромним. Тиск на андоррців після цього не слабшає. Стадіон галасує в очікуванні чергового гола. Обидві команди зробили заміни. Але малюнок гри не зазнав змін. Старався Гоменюк, який вийшов на заміну.

Артем Мілевський у доданий час заробив другий пенальті і сам його реалізував. Суддя додав 4 хвилини.

Третій пенальті - за гру рукою у гольовому моменті - реалізував Євген Селезньов.

Україна перемагає з рахунком 5:0. Три голи з пенальті - збірна Андорри має репутацію найгрубішої в Європі.

Україна - Андорра - 5:0

Голи: Ярмоленко 20', Мілевський 45+2', Шевченко 72', Мілевський 90+1', Селєзньов 90+5'

Україна: Андрій Пятов, Дмитро Чигринський, Олександр Кучер, Віталій Мандзюк, Василь Кобін, Анатолій Тимощук, Олег Гусєв (Олексій Гай, 71), Андрій Ярмоленко, Артем Мілевський, Андрій Воронін (Євген Селезньов, 66), Андрій Шевченко (Володимир Гоменюк).

Андорра: Хосе Антоніо Гомес, Мерк Бернаус, Хосе Мануель Айяла, Хорді Ескура (Марсіо Вієра ), Пуйоль Понс, Индефонс Сола Лима, Марк Велес, Алекс Самоза, Серхіо Морена( Текесема Гарсіа),Фернандо Сілва.

Судді: Головний арбітр - Андрейс Сіпайло, лайнсмени Арніс Лемкінс і В’ячеславс Коганс, четвертий арбітр − Вадим Директоренко. Суддівський спостерігач Володимир Антонов (Молдова). Делегат ФІФА Вольф Йоль (Люксембург)

Попередження: Воронін 25' – Пуйоль 34' , Валес 90+1' , Айяла 90+4'

За матеріалами: turnir.com.ua