ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Україна у "смертельній небезпеці" без допомоги, попередила Олена Зеленська

Велика Епоха
Перша леді України Олена Зеленська. (president.gov.ua)

Українцям загрожує "смертельна небезпека", якщо Захід відступить від фінансової підтримки опору силам президента Росії Володимира Путіна, попередила перша леді України Олена Зеленська.

В інтерв'ю BBC вона заявила, що люди в її країні будуть кинуті напризволяще, якщо світ втомиться надавати підтримку, в той час як Британія тисне на республіканців США, щоб вони погодилися направити допомогу Києву.

Під час дипломатичної місії до США міністр закордонних справ Великобританії Девід Кемерон попередив американських республіканців, що блокування нової фінансової підтримки стане "різдвяним подарунком" для Путіна.

Цього тижня республіканці в Конгресі США заблокували ключовий законопроект, який передбачав виділення додаткових мільярдів на військову допомогу.

Західні союзники дедалі більше занепокоєні критично важливою підтримкою у боротьбі з Росією на тлі можливості повернення колишнього президента Дональда Трампа до Білого дому.

Виступаючи в ефірі недільного політичного шоу на BBC, Зеленська сказала: "Нам дуже потрібна допомога. Простими словами, ми не можемо втомитися від цієї ситуації, тому що якщо ми це зробимо, ми помремо.

"А якщо світ втомиться, вони просто дадуть нам померти".