ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Intel стала черговою західною технологічною компанією, що зупинила бізнес у Росії

Велика Епоха
Логотип корпорації Intel зображений на вітрині магазину в Манхеттені, Нью-Йорк, 24 листопада 2021 року. (Andrew Kelly/Reuters)

Американський виробник мікросхем Intel Corp. заявив у вівторок, що припинив свою діяльність у Росії, приєднавшись до цілої низки компаній, які залишили країну після її вторгнення в Україну.

Компанія, яка минулого місяця припинила постачання клієнтам у Росії та Білорусі, заявила, що вжила заходів щодо забезпечення безперервності бізнесу, щоби звести до мінімуму збої у своїх глобальних операціях.

«Intel підтримує світову громадськість, засуджуючи війну Росії проти України та закликаючи до якнайшвидшого повернення до миру», — заявила компанія.

International Business Machines Corp. також припинила постачання, оскільки Україна закликала американські компанії, що займаються хмарними обчисленнями та програмним забезпеченням, припинити бізнес із Росією.

Сервери IBM, Dell Technologies Inc. та Hewlett Packard Enterprise Co. займають перше місце на ринку в Росії, де компанії та державні установи покладаються на технології, розроблені на Заході, як на основу своїх власних та експлуатованих ІТ-систем.

За матеріалами The Epoch Times USA