• Консульство КНР марно відмовляє американських чиновників від відвідування спектаклів „Святкові чудеса”

  • Неділя, 30 грудня 2007 року

Компартія Китаю за допомогою своїх консульств погрожує місцевим чиновникам в інших країнах, попереджуючи, щоб ті не відвідували вистави ТБНДТ „Свяікові чудеса”, які втілюють собою традиційну китайську культуру.

18 грудня член нью-йоркського законодавчого органу пан Майкл Бенджамін, за наявною у нас інформацією, отримав листа по факсу з погрозами від місцевого коснульства КНР. В цьому листі представники китайської сторони знову використали свою незмінну тактику наклепів та нападів на Фалуньгун, пригрозивши члену законодавчого органу негативними наслідками для китайсько-американських відносин. 

У листі закликали Майкла Бенджаміна не підтримувати в будь-якій формі шоу „Святкові чудеса” і гала-концерт, присвячений китайському Новому року (організовані телеканалом „Нова династія Тан”). Пан Бенджамін оприлюднив зміст цього листа.

Текст вищезгаданого листа ясно розкриває політику розв’язування антикитайського руху правлячим комуністичним режимом Китаю та використання свого генерального консульства у Нью-Йорку для цих цілей. Тоталітарний режим протистоїть інтересам власного народу і його культурній спадщині (мер м. Форт-Лодердейл штату Флорида отримав такий самий лист)

У серпні 2007 р. компартія Китаю (КПК) опублікувала наказ про створення перешкод проведенню всесвітніх культурних конкурсів (конкурс вокалу, конкурс танцю та ін.), що їх організовує телебачення „Нова династія Тан”. Кожного разу, коли ТБНДТ планує проведення якогось культурного заходу, КПК намагається заважати.

Однак, як правило, подібні перешкоди викликають прямо протилежну реакцію. Наочним прикладом є те, що дружина пана Бенджаміна після прочитання листа консульства вирішила піти на концерт „Святкові чудеса”, хоча раніше вона планувала просто відвідати прийом офіційних гостей перед виставою.

Відповідно до логіки та правил написання, офіційний лист повинен мати шапку консульства, а в кінці повинен стояти підпис генерального консула або секретаря, які б несли відповідальність за зміст листа. А у вищезгаданому листі немає нічого, окрім напису „генеральне консульство”.

Я думаю, автор листа був добре обізнаний про ситуацію поширення чуток та брехні про Фалуньгун і знав, що послідовники Фалуньгун можуть потім подати позов до суду, де цей лист може стати чудовим доказом. З цієї причини у заголовку листа просто вказали „генеральне консульство”, щоб ухилитися від юридичної відповідальності.

Наклепи на Фалуньгун та концерти ТБНДТ були спростовані. Я не буду наводити тут аргументи спростування, але відзначу той факт, що і спектакль „Святкові чудеса”, і гала-концерт, присвячений китайському Новому року, значно підвищили міжнародний статус китайців.

Всі ці інтриги КПК – це сором для китайців і перешкоди зусиллям ТБНДТ відродити традиційну китайську культуру. І це є ще одним доказом того, що компартія Китаю являє собою справжній антикитайський культ.

Творчий колектив „Божествене мистецтво” і постановники спектаклю „Святкові чудеса” отримали більше 10 почесних нагород та вітальних листівок, як від членів сенату, так і від членів палати представників штату Меріленд.

На церемонії закриття спектаклю „Святкові чудеса” у Балтиморському оперному театрі губернатор штату Мартін О’Меллі вручив колективу лист зі словами подяки. Більше того, мер м. Балтімора Шейла Діксон оголосила день показу вистави – 18 грудня – Днем святкових чудес і закликала всіх громадян відзначити його.

Комуністична партія Китаю під час „великої культурної революції” майже повністю знищила китайську 5-тисячолітню культуру. Сьогодні традиційна китайська культура знову відроджується завдяки зусиллям творчого колективу „Божествене мистецтво”, який втілює історичний шарм Танської та Ханьської династій на світовій арені.

Правлячий комуністичний режим Китаю зганьбив себе своїми злочинами проти людства, корупцією, порушеннями прав людини, руйнуванням довкілля та екології, а також експортом отруєних харчових продуктів та товарів.

Вистави „Божественого мистецтва” демонструють вроджену моральність, сміливість та благородність китайського народу, а також великий артистичний талант, на відміну від нав’язаного компартією „національного образу героя”, який втілює собою слабку волю, непристойність, егоїзм, пихатість, жорстокість та нехтування інтересами суспільства в цілях власного збагачення.

Саме в цьому й криється секрет того, чому КПК так уперто намагається перешкоджати проведенню новорічних святкових концертів колективу „Божествене мистецтво”.

Чжан Тяньлян. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...