• Глобальне опитування: «Чи вплинуло поширення свинячого грипу H1N1 на вашу країну?»

  • Субота, 26 грудня 2009 року
Коли цього року повідомили про потенційно смертоносну епідемію свинячого грипу H1N1, наслідки відчувалися в усьому світі. Сьогодні він як і раніше, лякає багатьох, у той час як інші сприймають його лише як щось подібне до звичайного грипу взимку. Як вплинула лякаючи звістка на жителів від Болгарії до Бразилії, було з'ясовано журналістами The Epoch Times. Опитаним поставили питання: «Чи вплинуло поширення свинячого грипу H1N1 на вас і вашу країну?»

Тайбей, Тайвань
Пен Юнсуань, 29 років, помічник директора

Поширення грипу зробили дуже великий вплив. Досить побачити навколо людей, які кашляють, чхають або сякаються, щоб відчути страх. Боячись заразитися, ви просто уникаєте їх. Багато людей сьогодні приходять на роботу в масках. Раніше всі виглядали зовсім переляканими, але з часом перестали думати про це. Кожен повинен дотримуватися особистої гігієни, часто мити руки і робити все можливе, щоб уникати закритих громадських місць.

Ріо-де-Жанейро, Бразилія
Кейла Мело, 40 років

Так. Моя дочка Лаура заразилася свинячим грипом під час гри з іншими дітьми в клубі. До кінця дня в неї з'явилися такі симптоми, як висока температура, сухий кашель ... Я не могла повірити, що це було настільки серйозно. Звичайні ліки не діяли. Тому я зателефонувала моєму сину-лікарю, щоб попросити поради.

Він був дуже зайнятий і сказав мені зателефонувати до відділу, що дає рекомендації щодо свинячого грипу. Мені порадили госпіталізувати мою дочку в приватну лікарню, оскільки у звичайній лікарні немає ліків «Таміфлю».

Як тільки Лаура прийняла першу дозу «Таміфлю», лікарі дозволили відвезти дочку додому. Ми обидві протягом 15 днів не виходили з дому. Вона приймала «Таміфлю» протягом тижня. Лихоманка була серйозною. Через сім днів її стан почав покращуватися, а через 15 днів симптоми зникли.

Окленд, Нова Зеландія
Кемпбелл Макміллан, 42 роки, педагог

Реакція на спалах свинячого грипу був такий же, як і на атипову пневмонію. Люди стали побоюватися того, що може трапитися з ними. Страх перед тим, що може статися, був сильнішим за те, що насправді відбулося. Велика кількість інформації про свинячий грип призвела до того, що людей повністю охопив страх.

Але наслідки були не такі великі, як припускали деякі. Це було схоже на звичайний грип, який багато хто підхоплює кожен рік. У більшості людей є імунітет до такого роду захворювань, тому я думаю, що це всього лише питання дотримання гігієни та обережності.

Бросарп, Швеція
Улла Стена, 76 років, соціальний педагог на пенсії

Я думаю, що ЗМІ створили ажіотаж, при якому грип сприймається як більш заразний, ніж він є насправді. Вакцина також ще фактично не випробувана.

Якщо дотримувати належну гігієну рук і уникати натовпу, то все буде в порядку. Я літня людина, тому мені необхідні регулярні уколи від пневмонії. А молодь, яка вступає в контакт з великою кількістю людей, повинна робити щеплення від грипу.

Варна, Болгарія
Ігліка Вітанова, 27 років, працівник адміністрації

Так, ми помітно відчуваємо наслідки свинячого грипу. Але, на мій погляд, вони в основному викликані чутками і дуже сильно перебільшені. Існує грип. Але люди хворіють на грип щороку. Так, він призводить до жертв. Я думаю, це трюк фармацевтичних компаній, щоб продавати свої ліки. Вони використовують грип у якості реклами.

Ми повинні бути раціональними і переглянути наше ставлення до нього. Ми засмічуємо і знищуємо навколишнє середовище своїм шкідливим впливом. Воно породило озонову діру, яка є причиною глобального потепління. І віруси, і їх поширення — це результат високих температур. Немає зими. Якби вона була, то не було б так багато вірусів.

Мерсін, Туреччина
Угур Кіміон, 32 роки, торговець

Так, це трохи впливає на людей. Але, на мій погляд, це політична гра і гроші. Вони намагаються залякати публіку, щоб продавати свої сироватки. Це гра на гроші, тому ми не повинні піклуватися про цю гру. Цілком очевидно, що рівень смертності дуже незначний. Як мені здається, вони не можуть обдурити турецьке суспільство в цілому. Залякування і обман людей — класична тактика фармацевтичних компаній.

Леваном, Італія
Роберто Буран, 40 років, фахівець в галузі інформаційних технологій

Я думаю, H1N1 потребує обговорення. Там, де я живу, дуже мало про це говорять, але я почув про це, коли захворіли на грип діти в одній родині. Вони одягли маску на новонароджену дитину. Вихователька сказала мені, що, коли дитина хворіє, всі батьки одразу ж питають: «Що трапилося? Це грип? Який тип грипу? Це H1N1?». Всі хочуть бути поінформованими.

Вікторія, Британська Колумбія, Канада
Кері Грінідж, 26 років, випускниця університету

В області, де я живу, багато студентів з Університету Вікторії, і я читала, що близько місяця тому там було багато хворих студентів. Але справа в тому, що тепер я почала працювати і рідко буваю вдома. Нещодавно я повернулася додому і ні з ким не спілкувалася. Я бачу учнів, які ходять до школи, і людей, які ходять на роботу. Навколо не спостерігається багато людей, які кашляють і чхають, за винятком мене.

Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Метт Лінь, 25 років, Колумбійський університет, соціальні науки

Особисто я не дуже турбуюся про свинячий грип. Найголовніше, на мій погляд, люди повинні самі піклуватися про свою профілактику. Вакцина також допомагає.

Ісламабад, Пакистан
Ашраф Малкхам, 50 років, журналіст

У нашому регіоні немає страху перед свинячим грипом. Було три повідомлення про випадки свинячого грипу, і всі люди були успішно вилікувані. Всі ці хворі мали контакт з іноземцями. Я не думаю, що це є проблемою в Пакистані.

Сінгапур
Mдм Тан, 52 роки, домогосподарка

Вплив не дуже помітний, але багато моїх друзів дуже стурбовані H1N1, в деяких сім'ях спеціально відправилися в клініку на вакцинацію від грипу, перш ніж поїхати у відпустку за кордон.

Канунгра, Австралія
Адрена Хант, 36 років, агент з продажу нерухомості

Ні, я б підхопила його, якби він був у нас. Я думаю, що ЗМІ сильно перебільшують і розглядають його як серйозний грип, який, проте, не загрожує життю, якщо тільки у вас немає інших істотних проблем зі здоров'ям.

Лінсшотен, Голландія
Джай ван Путтен, 18 років, працівник автозаправної станції

Власне, у мене був мексиканський грип, і я думаю, що це все роздмухано. За порадою лікаря я не виходив з дому через ризик зараження, але тримав зв'язок по телефону і отримував ліки. Я був хворий протягом 10 днів, це просто як дуже важкий грип. Я думаю, якщо ви здорові і маєте нормальний імунітет, нічого з вами не трапиться. Людям зі слабким імунітетом, вважаю, було б добре зробити щеплення. Я знаю людину, в якої також був грип та схожий досвід.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...