• Французький депутат-комуніст: «Браво за те, що заговорили про права людини тут у Парижі»

  • П'ятниця, 7 березня 2008 року
Депутат Максим Гремець – один із найстаріших комуністів Франції, відомий своїми вільними промовами. Він входив до числа представників французьких комуністів, які на початку 80-х років установили відносини з компартією Китаю. Нині він є депутатом від північно-французького департаменту на Сомма. Пан Гремець разом із своєю асистенткою мадам Шевальє відвідав другу виставу трупи Шень Юнь („Божественне мистецтво”), присвячену китайському Новому року, що пройшла в суботу 29 лютого.

«Це повністю відрізняється від концертів у Китаї”, – відзначив Гремець, якого ми застали біля Палацу конгресів. „Я поважаю філософію, яка була показана в концерті – пошуки своїх глибоких витоків. У ній відчувається ностальгія за традиційним Китаєм, – додав він. – Вистава дуже легка, дуже символічна, я вважаю, що барабани Тан були пречудовими в комбінації танцю та барабанного бою. Це дійсно дуже відрізняється від класичного західного танцю”.

„Там було відображено 5000-літню історію, а також сучасне життя, – продовжував Гремець. – Це дуже добре – зачепити питання про права людини тут, у Парижі, за допомогою цієї вистави. У сцені з китайськими поліцейськими в чорному (в даній сцені поліцейські замучили до смерті ув’язнену жінку) це було дуже гарною ідею зробити червоне зображення серпа і молота на одязі поліцейських, оскільки китайська влада повинна нести відповідальність за те, що скоїла”.

Мадам Шевальє має таку ж думку: „Так, залишається лише радуватися вільному стилю, в якому було підняте питання про права людини. Китайський народ звільнюється, і це дійсно добре”.

Останній Гала-концерт у Парижі, присвячений китайському Новому року, відбувся 2 березня.

Велика Епоха є почесним спонсором вистав Шень Юнь.

Версія французькою

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...