• Переслідування Фалуньгун, що триває 10 років, — протизаконно. Частина 1

  • Четвер, 9 липня 2009 року

20 липня 1999 року комуністична партія Китаю (КПК) розпочала повсюдну кампанію переслідування Фалуньгун. Це жорстоке переслідування триває вже більше 10 років і є із самого початку протизаконним в усіх відношеннях.

Переслідування, направлене проти людяності, протизаконно за своєю суттю

Під час Нюрнберзького процесу, з часу якого пройшло більше 60-ти років, усі військові злочинці на виправдання заявляли, що вони «виконували існуючі закони». Гітлер систематично видавав закони, що дозволяли проводити геноцид єврейського населення. Він обмежував їх правовими визначеннями, унеможливлював для них заслуги і зрештою відправляв їх у концентраційні табори для знищення. Судді в Нюрнберзі дуже швидко відхилювали такий спосіб захисту. Вони прийшли до висновку, що жорстокість, проявлена цими військовими злочинцями, являла собою не виконання закону, а злочин проти людяності. Ці закони насправді вели безпосередньо до злочинів проти людяності, до придушення прав людини і до приниження людської гідності. В результаті, ці закони призвели до геноциду. Тому вони були визнані нелегітимними. У наш час, люди, які керують переслідуванням проти Фалуньгун, багато в чому повторюють їх.

Переслідування знищує людську моральність

Передумови виникнення Холокосту були в тому, що нацистський режим відмовив у праві євреям відносити себе до людей. Спочатку він створив ілюзію, що єврейська спільнота — «підлюди» і відокремлені від людства, а потім послідували масові вбивства.

Стратегія комуністичної партії — створити культуру, засновану на грошах і матеріальному благополуччі і при цьому викинути «за борт» вірування і права людини. Відчуження китайців від їхніх традиційних цінностей і вірувань — те, що намагається зробити КПК, — породжує втрату в китайському суспільстві основ людської моральності.

У переслідуванні Фалуньгун компартія Китаю ставить собі за мету знищити тих, хто дотримує принципи цього вчення «Істина, Доброта, Терпіння» — принципи, які протилежні до жорсткості атеїстичної ідеології, насаджуваної комуністичною партією. В процесі цього переслідування КПК скоїла злочин не лише проти прямих жертв переслідування, а також проти тих, хто став жертвою занепаду моральності.

Правління комуністичної партії Китаю само собою протизаконно

В історії завданням кожної правлячої інституції, незалежно від того, чи прийшла вона до влади демократичним шляхом або шляхом захоплення влади, було привести до благополуччя людей, якими вона управляє. Тим і пояснюється перебування при владі. КПК явно порушує це загальне положення. Як мовиться у книзі «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», компартія ідентифікується зі всім, що злісно і руйнівно, і з того часу, як вона захопила владу в Китаї, вона знищила не менше 80 мільйонів китайців. Під час переслідування Фалуньгун, вона протиставила себе принципам «Істина, Доброта, Терпіння». Режим такого роду, з якого боку б не розглядати його — з духовного, культурного або правового, втратив свою правову законність. Кажучи точніше, його стратегії зі знищення «Істини, Доброти, Терпіння» також протизаконні.

Які правові і законодавчі положення КПК в порівнянні з процесами законності, що відбуваються в сучасних країнах?

У більшості країн існують правові законодавчі рамки, засновані на конституції, кримінальному праві і цивільному праві, економічних і управлінських законах та інших положеннях. У більшості демократичних країн законодавством займається парламент або конгрес. Китай має народний конгрес для встановлення та зміни конституції і судову систему для тлумачення і виконання законів. Але в китайському режимі ці та виконавчі органи є не незалежними інституціями, а швидше філіями і інструментами КПК. Заснований Цзянем Цземінем спеціально для переслідування Фалуньгун Офіс-610 [відділ, що названий по даті його створення — 10 червня 1999 р., займається виключно переслідуванням Фалуньгун] отримав повноваження, що перевершують всі існуючі закони в країні. Це пряма вказівка Офісу-610 в переслідуванні Фалуньгун ігнорувати положення китайської конституції, такі як свобода віросповідання і свобода зборів, і вказівка використовувати судову систему, щоб визнавати послідовників Фалуньгун винними в довільно нав'язаних порушеннях і карати тюремним ув’язненням, виправно-трудовими таборами або поміщувати в психіатричні клініки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...