• Кульмінаційний момент у «Століттях» Нострадамуса (2 частина)

  • Середа, 6 травня 2009 року

Відомий пророк Мішель де Нострадамус у своїй книзі «Століття» передбачив багато головних подій і дат, подій протягом минулих кількох сотень років. Основна поема Нострадамуса розповідає про прихід «Короля Терору» у липні 1999 року. Він писав:

У році 1999, сьомому місяці

З небес, щоб відродити до життя великого Імператора Ангруї,

Спуститься великий Правитель Зла.

В цей час Марс правитиме світом, аби принести людям щастя
.

У попередній частині ми дійшли висновку, що ці слова французького провісника Нострадамуса стосуються репресій з боку комуністичної партії по відношенню до Фалуньгун. Використовуючи свою безмежну владу, вони заарештовують людей, відправляють у виправно-трудові табори, засуджують до тюремного ув’язнення, знищують їхні книги; використовують армію, поліцію, секретних агентів, дипломатичні канали; вони користуються всіма державними ЗМІ для поширення і насадження брехні, наклепів і ненависті до Фалуньгун, аби виправдовувати переслідування, що тривають.

Повідомлення офіційної влади Китаю на початку переслідування передруковували багато ЗМІ світу, сприяючи поширенню брехні. Диктатура комуністичної партії дозволила Цзянь Цземіню [колишньому секретареві КПК] поставити свої бажання і накази вище Конституції.

Щодо фрази «В цей час Марс правитиме світом...» засновник Фалуньгун, пан Лі Хунчжи, дав свої пояснення, які повністю відрізняються від загальноприйнятих.

«Марс» означає ім'я основоположника комуністичного маніфесту Карла Маркса. Пан Лі Хунчжі сказав: «Насправді сьогодні не лише суспільство з комуністичним режимом керується ідеями марксизму. Система соціальної допомоги і схожі з нею системи, які широко застосовуються в розвинених країнах світу, теж є формаціями комунізму за капіталістичного устрою. На поверхневий погляд багато країн здаються вільними, а фактично все виглядає так, ніби весь світ сповідає комунізм. Люди, що приїжджають у розвинені західні країни з суспільств із комуністичними режимами, розділяють загальне враження, що тут теж комунізм, але без організації революційного насильства. Остання частина пророкування «…щоб принести людям щастя» має стосунок до комуністичної ідеї про звільнення людства, а також до зміцнення системи соціальної допомоги на фоні високого оподаткування в західних країнах».

Аналогічне пророкування в Книзі Аменті

 

В печері під лапою Сфінкса в Єгипті був знайдений рукопис на папірусі, залишений у 800 р. до н.е. Ім'я автора — Денис. У цьому рукописі, який називають Книгою Аменті, передбачена поява Правителя Демонів.

«Я не знаю, коли Правитель Демонів з'явиться в людському світі. Він володіє широкою владою. Його люди вбивають і грабують, щоб виконати його бажання. Мої дорогі діти, ви не повинні слухати його. Кожна вказівка його скине вас до безповоротних прірв гріха і лиха».

Це нагадує нам про «Короля Терору», згаданого в книзі Нострадамуса. У пророкуванні Дениса були також описи «Короля Терору».

«Цей Король Терору спуститься з пожежами і вогнями. Непізнані вогні спалахнуть на краю піднебіння. Буде також інший дуже яскравий промінь, що затягуватиме людей у пекло. Мої високі боги, я прошу вас рятувати ваших дітей».

Всі ці страхітливі описи стали причиною багатьох припущень і здогадок. Ніхто не може дати певне і чітке пояснення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...