• Гітлер, соціалізм і расовий порядок денний. Частина 1

  • Субота, 25 квітня 2009 року
Ця стаття є першою частиною, що розглядає походження соціалізму, комунізму і страхітливої тактики «Соціальної інженерії», що історично використовуються з моменту народження Міжнародного соціалістичного руху для досягнення його кінцевої мети — утопії.

Цитата: «Давайте поглянемо на сучасного, мирського єврея — не релігійного єврея, як це робить Бауер, а повсякденного єврея. Давайте не дивитися на секрет єврея в його релігії, але давайте поглянемо на секрет його релігії через призму реального єврея. Що є буденна основа іудаїзму?… Практична потреба, особиста вигода. У чому полягає мирська релігія іудея? У грошах. Тоді дуже добре! Звільнення від грошей і торгашів, отже, від практичного, реального єврея, повинно стати самозвільненням нашого часу. У фінальному аналізі, звільнення від євреїв — це звільнення людства від єврейства».

Хтось може подумати, що ця довга цитата — просто ще одна ганебна галаслива промова Адольфа Гітлера. Але це не так. Ця цитата не що інше, як вислів Карла Маркса, батька комунізму і ідеалів соціалістичної революції. Цікаво, проте, що Маркс походив із старовинного роду єврейських раввинів і доклав багато зусиль, аби люди забули про це.

Розглянемо наступну цитату: «Ми соціалісти, ми противники сучасної капіталістичної системи експлуатації економічно слабких, з їх несправедливими зарплатами, з їх непристойною оцінкою людини відповідно до її багатства і власності замість відповідальності і досягнень, і ми всі готові зруйнувати цю систему, не дивлячись ні на що».

Хтось може сказати, що ця цитата, ймовірно, Карла Маркса. Чи це так? Ні. Ця цитата була взята з промови Адольфа Гітлера 1 травня 1927 р., людини також з єврейським корінням. Для деяких, думка, що Адольф Гітлер підійшов близько до соціалістичної і марксистської теорії, є різновид єресі. Проте, при ретельному розгляді історичних документів можна виявити одну особливість, яка об’єднує всі так звані «революційні» рухи, які виникли з моменту публікації «Комуністичного маніфесту» в 1848 р. та інших подібних творів.

Що таке соціалізм?


Багато словників дають пояснення соціалізму як демократичної форми правління, за якої кожен громадянин має голос. Стверджується, що всі класи і раси рівноправні. Тим часом, справжній ідеал соціалізму сформулював Карл Маркс. Як же він сформулював його?

Маркс писав, що соціалізм — це не форма правління, а держава, поліцейська і планована, в якій нація перебуває в «перехідному періоді» з капіталізму в комуністичне суспільство, тоді як «Комуністична утопія» — це кінцеве досягнення мети кінцевого переходу. Світ без поліції, без власності, без релігії, без класів, навіть без уряду, без воєн… фантастичний світ вічної гармонії. Але чи може все це бути досягнуто мирно і за допомогою простого розриву і перерозподілу прав на власність?

Відповідь негативна, «перехідна» дорога до соціалізму вимагає «переробити» населення для майбутньої супердержави. Як же цей соціалістичний апарат вчиняє з тими, хто не хоче бути переробленим?

Маркс та інші соціалісти наполягали на тому, що потрібно видалити непотрібні елементи суспільства. Більшість вважала, що непотрібні елементи походять з правлячих буржуазних кіл із їх встановленими правилами, але на цьому вони не зупинилися. Планування суспільства вимагає встановлення політичних законів, але, що важливіше, вибору тих, хто буде придатний у цій новій Утопії, і тих, хто не буде. Буде встановлено мірило, за яким відбиратимуть, хто залишиться, а кого потрібно буде прибрати.

Як це мірило формувалося? В ході роздумів і полемік загальноприйняті стандарти суспільства були визнані дуже примітивними. І тоді мали бути прийняті екстремальні заходи.

З того часу, як Маркс написав Комуністичний маніфест, він не був єдиною людиною у світі, який поділяв ці теорії, також він не був їх ініціатором. Раніше це була ідея, яка формувалася близько 100 років, разом з іншою новою дуже суперечливою теорією.

Адепти соціалізму, будучи атеїстами, просто вірили в «еволюцію людини». Один учений і філософ із різних теорій опублікував ці ідеї, і його ім'я — Чарльз Дарвін.

Соціальний дарвінізм і расова євгеніка


Багато хто думає, що теорія еволюції Дарвіна — це теорія про фізичну еволюцію людини, і що на цьому він зупинився. Також як і марксистські теорії не зупинилися на теоретичному рівні, Дарвін написав багато праць, які носили соціальний характер. Його підхід віддавав перевагу активній формі перед пасивним курсом еволюційного процесу людини. Іншими словами, за Дарвіном, активний процес був необхідний.

Соціальний дарвінізм свідчить, що людський захист слабких, хворих і нерозвинених людей перешкоджає процесу «натуральної селекції» і виживання сильних для визначення майбутнього людства.

Дарвін вважав, що якщо людина не прагнутиме допомагати цим «підвидам», тоді в процесі натуральної селекції слабкіші відімруть самі. Згідно з його думкою, це буде корисно для людства і для «суспільства» в цілому.

Він писав, що «сильний із виду повинен вижити, а слабкий загинути». Таких, як негроїдів і євреїв, він класифікував як «підвиди» і «сумнівні види».

Від постановки завдання переходу пасивної форми еволюції до активнішої Дарвін перейшов до постановки зловісного питання, чи «…будуть людські раси або види змішані і чи замінять вони один одного настільки, що деякі з них вимруть?... Ми зможемо побачити, що відповіді на ці питання будуть позитивними...»

Детальніший опис «підвидів людини» можна знайти в його книзі «Походження людини», де Дарвін говорить: «...В майбутньому, в недалекому. цивілізовані раси людини практично точно знищать і замінять дикі раси на всій землі…»

Маркс висловив своє схвалення роботам Дарвіна, пояснюючи: «…це книга, в якій містяться основи натуральної історії нашого кругозору».

Маркс і соціалісти розділяли загальну думку, тому цей лист був написаний від імені багатьох, хто був прихильником нових ідей Маркса. Трохи пізніше почала з'являтися одна з найзловісніших теорій в історії людства.

Під час читання «Походження видів» один із кузенів Дарвіна був настільки зачарований і натхений революційними ідеями, що вирішив опублікувати і свої ідеї.

Цей учений пішов далі за Дарвіна в активному процесі селекції. Він почав систематично класифікувати, хто буде придатний для майбутнього людства, а хто ні. Він створив наукову працю «Природа проти виховання», закликав до стерилізації небажаних, знищення калік і заміни нижчих рас людства ретельним Соціальним інженерним процесом.

Теорія була названа «євгеніка». Ім'я її автора — Франсіс Галтон.
 
Джастін Стем. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі