• Комуністична партія Китаю — корінь усіх зол

  • Четвер, 9 жовтня 2008 року
Незважаючи на повторні спроби комуністичного режиму приховати інформацію про інцидент із отруєним молоком, що містить меламін, це було висвітлено в ЗМІ завдяки тиску урядів інших країн. Інцидент з молоком наводить на думку про те, що харчові продукти, які виготовляє Китай, можуть бути отруєні у великому масштабі. Тимчасовий уряд Китаю робить наступні заяви:

1. Число жертв отруєного молока швидко зростає. Тимчасовий уряд Китаю висловлює щирі співчуття всьому китайському народові, особливо батькам постраждалих дітей.

2. Компартія Китаю являє собою корінь усього зла. Вже було виявлено випадки отруєного рису, соєвого соусу, сухого молока — ця проблема охопила всю харчову промисловість країни. Той факт, що компартія Китаю намагалася приховати ці факти заради «безпеки Олімпійських ігор», ставлячи під загрозу життя величезного числа дітей, показує: вона дійсно корінь усіх зол китайського суспільства сьогодні. Від її ідеології атеїзму до всієї структури уряду все є «отруєним». Атеїзм отруює свідомість народу, що призводить до втрати віри і в результаті — до швидкого морального падіння. Уряд компартії робить своїми лідерами найбезсовісніших людей. Добрим людям нелегко вижити в Китаї. Як наслідок вищезазначеного, довкілля, в тому числі повітря, вода, земля — сильно забруднені. Саме компартія Китаю є джерелом отруєння і забруднення.

3. Падіння компартії Китаю (КПК) — справжні ліки від хвороб суспільства. Це може в корені вирішити проблеми, з якими зустрівся Китай. Після виявлення отруйних харчових продуктів влада забороняла ЗМІ висвітлювати інцидент. Лише завдяки закликам урядів інших країн КПК поступово відреагувала на це. Навмисно пригнічуючи повідомлення про отруйне молоко, компартія Китаю намагалася вберегти свою репутацію під час Олімпійських ігор. Відсутність свободи преси показує недолік у соціальній структурі, створеній КПК. В народі кажуть: «Дрібні чиновники-хабарники — маріонетки. Великі чиновники-хабарники звітують на урядових засіданнях. Гірші з них сидять у перших трьох рядах під час засідань. Корінь усіх проблем — на сцені». Щоб вирішити проблему отруєння їжі, нам потрібно почати з джерела проблеми. Коли не усунути «токсичність» системи компартії, навіть якщо вирішити на цей раз питання з молоком, то можуть з'явитися інші отруєні продукти. Китайській нації світить процвітання тільки у випадку падіння влади компартії Китаю.

4. Усім китайцям слід об'єднатися, щоб захищати власні фундаментальні права, які пригнічує КПК. Від інциденту з атиповою пневмонією та забрудненням річки Сунхуа до отруєного сухого молока — компартія Китаю не жалкувала зусиль, щоб приховувати правду. Заради нас і здоров'я наших дітей, заради безпеки та свободи ми повинні вийти вперед і захистити власті основні права, наше право на життя. Всім жертвам інциденту з сухим молоком слід об'єднатися та попросити компенсації у відповідних урядових інстанцій, і якщо це буде проігноровано, то звертатися до суду і притягати до відповідальності винних чиновників.

КПК — корінь усіх зол. Дійсне вирішення суспільних проблем у Китаї прямо залежить від її падіння. Нині існує чудова можливість для китайців захистити своє право на життя, відмовитися та вийти з компартії та приєднатися до наших зусиль щодо повалення компартії Китаю.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...