• Лу Дечен: КПК є реальною загрозою миру в усьому світі

  • Вівторок, 23 грудня 2008 року
Емігрант з Китаю закликав міжнародне співтовариство звернути увагу на те, що уряд китайської компартії  (КПК)  реально загрожує миру і стабільності всього людства.

Як повідомило радіо «Вільна Азія», Лу Дечен відсидів у в'язниці в Китаї 10 років за те, що у 1989 р. облив фарбою портрет Мао Цзедуна на центральній пекінській площі Тяньаньмень, після того емігрував у Канаду. Він взяв участь у міжнародному науковому дискусійному форумі, який проходив у Мілані (Італія).

«Основна думка моєї доповіді полягає у тому, що Китай в даний час є «пороховою бочкою», а демократія - «вогнегасником». Не важко побачити, що ситуація в сучасному Китаї напружена до межі, можна сказати, якщо тільки з'явиться маленька іскорка - спалахне велике полум'я. Якщо так буде продовжуватися, то не тільки в Китаї настане лихо - це вплине на весь світ і порушить безпеку в ньому»,- коротко розповів зміст свого докладу на форумі Лу.

Надалі Лу продовжив: «Та небезпека, яка наближається в цей час майже така, як декілька років тому, коли Мао говорив: «Якщо у нас помре 300 млн. людей, то лишиться ще 300 млн.». А до цього Ленін проводив таку ж політику. В ті роки вони спровокували комуністичні революції в Індонезії та Камбоджі. А коли СРСР розпався, вони стали по-новому будувати свою політичну стратегію. Тому, дивлячись на події у Китаї, мене охоплює тривога. Я сподіваюсь, що мир зверне увагу на цю небезпеку».

Подібні форуми проходять два рази на рік і мають міжнародний масштаб.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...