ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Співзасновник Twitter закликав до ліквідації Комуністичної партії Китаю

Велика Епоха
Джек Дорсі, співзасновник Twitter та Square, на конференції Bitcoin 2021, Вінвуд, Маямі, Флорида, 4 червня 2021 року. (Joe Raedle/Getty Images)

У міру того, як міжнародна спільнота все більше відвертається від Комуністичної партії Китаю, колишній генеральний директор Twitter Джек Дорсі приєднується до цієї тенденції.

«Покінчимо з КПК», — написав він 6 серпня на платформі, одним із засновників якої він є.

Повідомлення з трьох слів, яке за три години набрало понад 2200 ріпостів та 12 400 лайків, є відповіддю на відео, випущене у червні, в якому розповідалося про наслідки політики нульового COVID у Китаї.

Послання також збігається з народним рухом, що розгортається зараз і закликає людей розірвати зв'язки з КПК.

Згідно з даними, зібраними Глобальним центром Туйдан, що базується в Нью-Йорку, понад 400 мільйонів китайців у материковому Китаї й за кордоном приєдналися до руху, відмовившись від членства в КПК або пов'язаних з нею організаціях. Багато хто з них використовував псевдоніми, щоб захистити себе від можливої відплати з боку режиму.

Петиція, створена Центром Туйдан на підтримку «кінця КПК», зібрала понад 2,5 мільйони підписів.

Політика нетерпимості Пекіна щодо Covid-19 призвела до того, що влада закриває цілі міста через один позитивний випадок. Ці заходи обмежили пересування людей і призвели до голоду та смерті через відсутність медичної допомоги у такому сучасному місті, як Шанхай.

Наприкінці липня великий технологічний центр Шеньчжень наказав виробникам, включаючи постачальників Apple, протягом тижня виробляти продукцію в закритому режимі, заборонивши робітникам залишати заводи. У центральній провінції Хенань місто з населенням 1,6 мільйона людей було закрито для відвідування після того, як один з мешканців діагностував Covid-19. Громадський транспорт було зупинено, а всі магазини, крім продуктових, аптек та лікарень, було наказано закрити.

Охоронець зачиняє двері на ланцюжок у закритому приміщенні, шанхайський район Цзін'ань, 2 червня 2022 року. (Hector Retamal/AFP via Getty Images)

«Туйдан» — рух за «вихід людей з партії» — натхненний спеціальною серією «Дев'ять коментарів про комуністичну партію», вперше опублікованою в китайськомовному виданні Epoch Times у 2004 році.

На Тайвані чоловік 20-30 років із Шаньдуну нещодавно розповів волонтеру Центру Туйдан, що життя в ув'язненні допомогло йому перетворитися з ультранаціоналіста на противника партії.

Згідно зі свідченнями місцевого координатора, пана Бай Дексіонга, після позитивного аналізу на вірус чоловіка замкнули у квартирі, не дозволяючи виходити на вулицю, щоб поїсти чи попрацювати. В результаті він втратив роботу.

Декілька жителів Шанхаю нещодавно поділилися з Epoch Times своїми заявами про вихід. У них вони пояснюють, чому вирішили вийти із лав партії.

«Під час епідемії в Шанхаї нам не було чим наповнити шлунки, але CCTV завжди показувала рясні запаси й щасливих людей», — написали троє мешканців Шанхаю, посилаючись на національну телекомпанію. «Сором» — це не те слово, яке є у словнику КПК.

За матеріалами The Epoch Times