ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На Тайвані заарештували китайця, який на швидкісному катері увійшов у гавань Тайбея (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Тайвань заарештував китайця, який приплив на швидкісному катері до гавані в гирлі річки, що веде до Тайбею, за незаконний в'їзд, повідомила в понеділок берегова охорона Тайваню.

Тайвань пильно стежить за своїми водами і повітряним простором, зважаючи на напруженість у відносинах з Китаєм, який вважає демократично керований острів своєю територією, що Тайбей відкидає.

Берегова охорона Тайваню повідомила, що підозріле судно було помічене в неділю вранці за 11 км від узбережжя Тамсуї на півночі Тайваню. Після входу в річку Тамсуї, яка веде до центру Тайбея, човен зіткнувся з іншими суднами на поромному терміналі.

Самотній китаєць, який перебував на судні, був заарештований за підозрою в порушенні законів Тайваню про в'їзд і виїзд, повідомила берегова охорона.

У повідомленні не сказано, яким був його мотив.

Китайське міністерство у справах Тайваню не відповіло на дзвінки з проханням прокоментувати ситуацію в понеділок, коли в Китаї і на Тайвані вихідний.

У березні двоє тайванських рибалок забрели в китайські води поблизу контрольованих Тайванем островів Кінмен, які розташовані поруч з китайським узбережжям. Один з них, тайванський військовий, залишається під вартою в Китаї, в той час, як інший був звільнений незабаром після цього.

У розпал холодної війни люди з обох боків Тайванської протоки час від часу переправлялися на інший бік, намагаючись втекти повітрям або водою, але зараз такі випадки трапляються рідко.