ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Посол США в Китаї: ми заточені в довгостроковому суперництві (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Американський посол у Китаї ненадовго повернувся додому й розповів про свій досвід протистояння китайській цензурі.

Битва ідеологій між США та Китаєм. Посол США Ніколас Бернс каже, що Вашингтону слід відреагувати на глобальну пропаганду Пекіна.

Ніколас Бернс, посол США у Китаї сказав: «У більшості готельних номерів у всьому світі, на будь-якому континенті, є канал CGTN. Пекін уклав мільярди доларів у цю величезну пропагандистську мережу. Ми маємо відреагувати».

Про це він сказав під час виступу в Asia Society в Нью-Йорку.

CGTN – це закордонний канал китайської державної телерадіокомпанії, який допомагає Пекіну в операціях із зовнішнього впливу.

Китай посідає перше місце серед країн світу щодо витрат на операції впливу в США. З 2016 року він виділив на це понад 400 мільйонів доларів. Більш як половину цих коштів CGTN витратила на те, щоб вплинути на американську політику та громадську думку щодо Китаю.

Тоді як Пекін витрачає великі кошти на формування громадської думки в Америці, посольство США щосили намагається розміщувати свої публікації в китайських соціальних мережах.

Бернс зазначив, що США мають брати участь у битві ідеологій між двома країнами. Він також докладніше зупинився на стані справ у відносинах між Пекіном і Вашингтоном. За його словами, є гарні й погані новини.

США заявляють, що Пекін у Сіньцзяні вчиняє геноцид проти уйгурів – мусульманської етнічної меншини.

Як виявили в процесі розслідувань, влада КНР також забороняє тибетським дітям здобувати релігійну освіту.

Бернс повторив позицію президента Байдена про те, що США не хочуть конфлікту з Китаєм, але попри це, Вашингтон і далі відстоюватиме цінності, в які вірить.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube