ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай полює на незадоволених працівників корпорацій у США: контррозвідка США (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Невдоволені співробітники можуть зробити компанії більш уразливими до викрадення інтелектуальної власності та кібератак. Так уважає директор Національного центру контррозвідки та безпеки Майкл Кейсі.

В інтерв'ю CNBC Кейсі сказав, що Китай націлився на так звані людські ресурси в американських корпораціях. Особливо це стосується невдоволених працівників, оскільки їх можна легко використати для викрадення інтелектуальної власності, даних та іншої важливої ​​інформації.

А це, на думку експертів, допомагає Пекіну зміцнити власний виробничий потенціал.

Рекс Лі, радник з безпеки компанії My Smart Privacy сказав: «Китай веде гібридну технологічну війну. Щойно він зможе налагодити масштабне виробництво, він не тільки перестане використовувати вашу продукцію та послуги в Китаї, але й почне конкурувати з вашими компаніями по всьому світу на інших ринках».

Кейсі зазначив, що кількість китайських кібератак зросла на 100 %, що робить його, цитата, «найрезультативнішим гравцем».

Він додав, що компаніям треба створювати програми з виявлення таких працівників та надавати їм необхідну допомогу. Водночас за словами Кейсі, керівники компаній повинні захищати секретні дані та контролювати доступ працівників до них.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube