ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Двоє плавців у Японії отримали незначні травми після нападу дельфіна

Велика Епоха
Пляшконосий дельфін Хані в покинутому акваріумі морського парку Інубосакі в Чосі, Японія, 15 серпня 2018 року. (PEACE/Handout via Reuters)

Цей інцидент спонукав владу застерегти відвідувачів пляжів від наближення до цих ссавців.

Станція берегової охорони Фукуї повідомила в понеділок, що 7 серпня об 11:40 надійшов дзвінок про те, що 39-річна жінка та 50-річний чоловік зазнали нападу дельфіна на пляжі в районі Аюкава міста Фукуї.

Жінка плавала приблизно за 15 метрів від берега, коли дельфін ударив її по спині. Дельфін вкусив її за ліву долоню та зап'ястя, коли вона спробувала повернутися на пляж, повідомляє The Asahi Shimbun з посиланням на представників берегової охорони.

Другий плавець, що знаходився неподалік жінки, спробував допомогти їй, відганяючи дельфіна, внаслідок чого він був укушений за долоню правої руки та лівий лікоть.

Дельфін продовжував тицяти його мордою, коли він намагався повернутися на пляж, поки чоловік не відштовхнув його. Внаслідок нападу чоловікові довелося накласти три шви на праву руку.

Японська влада після отримання повідомлень про укуси людей цими ссавцями раніше попереджала плавців не наближатися до дельфінів.

Влада встановила попереджувальні знаки "Ніколи не чіпайте дельфінів" на пляжі Косіно, де останнім часом кілька людей зазнали нападу дельфінів. Влада також планує встановити на деяких пляжах пристрої, що випромінюють ультразвукові хвилі, щоб відігнати морських ссавців від пляжу, повідомляє The Asahi Shimbun.

Тецуя Мацуока, менеджер акваріума Нотодзіма в Нанао в сусідній префектурі Ісікава, сказав, що дельфіни мешкають у різних водах Японії, згідно з The Asahi Shimbun.

"У людей склалося уявлення про дельфінів як про милих істоти, але це все-таки дикі тварини", — сказав Мацуока. "Не варто підходити до них близько або чіпати їх, бо мають гострі зуби".