• Як почистити стрічку новин Фейсбуку від зайвого?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 4 жовтня 2015 року

Соціальні мережі завойовують час людини — в них спілкуються, знайомляться, підтримують контакти із родичами, вітають зі святами, розважаються і, звичайно ж, отримують велику кількість інформації.

Зайшовши на свою сторінку в найпопулярнішій у світі мережі «Фейсбук», користувач пірнає у потік новин — потрібних і не дуже. А чи знали ви, що свою стрічку новин можна налаштувати таким чином, щоб не читати зайвого і не засмічувати свій інформаційний простір непотрібною інформацією? До того ж, можна розділити інформацію, що ви будете отримувати, на розділи: новини від родичів, навчальна інформація, розваги, щось по роботі тощо.

Вашій увазі пропонуються прості поради щодо того, як впорядкувати свою стрічку новин: 

1. Підписатись/відписатись

Якщо у вашій стрічці постійно з’являється інформація від того знайомого, родича чи друга, новини від якого ви не хочете отримувати, ви можете просто «відписатись» від нього — він залишиться у вашому списку контактів, але те, що він поширює, що коментує та чому ставить «лайк», більше не буде з’являтися у вашій стрічці.
     

Для цього в правому верхньому кутку одного з дописів від цієї людини потрібно натиснути «Не стежити». Те саме можна зробити на стрічці цього користувача — зняти галочку там, де написано, що ви за ним стежите. 

2. Популярні дописи або найсвіжіші

Можна також змінити налаштування стрічки новин, вказавши, що саме ви в ній хочете бачити — найбільш популярні дописи чи всі, починаючи із найсвіжіших.

3. Підписка на цікаві сторінки

На цікаві для вас сторінки, навпаки, можна підписатись — тоді дописи від журналів або публічних осіб, яких ви вподобали, будуть з’являтись у вашій стрічці новин.
 

4. Групи друзів та їхні новини

Ваші контакти можна розбити на групи — наприклад, «Колеги», «Родичі», «Друзі», «Спільні захоплення». Одну й ту саму людину можна додати до кількох списків одразу. Зробити це можна на своїй сторінці, зайшовши в розділ «Друзі». 

Списки друзів будуть відображатись зліва від потоку новин. Натиснувши на один із них, ви будете у стрічці бачити тільки новини від цієї групи людей. Щоб легко додати людей до певної групи, можна зайти в неї — на екрані з’явиться потік новин від них, а справа вгорі є кнопка «Керувати списком друзів». «Редагувати перелік» — зайти у підрозділ «Друзі» — і тоді ви можете додавати людей зі свого списку контактів до цієї групи друзів одним кліком.

5. Близькі друзі, сповіщення

Певних людей ви можете додати до списку близьких друзів — і тоді, коли ця людина буде щось поширювати, оновлювати статус тощо, це не просто буде з’являтись у вашій стрічці новин, ви будете отримувати про це сповіщення. Можна отримувати сповіщення від неї і не додаючи її до списку близьких друзів. 

Новини від групи людей «знайомі» ви будете у стрічці отримувати не так часто — «Фейсбук» як розумна соцмережа автоматично скорочує потік публікацій від людей чи сторінок, яких він класифікує як нецікаві для вас.
Загалом, правило просте — якщо ви ставите «лайки» комусь, то будете отримувати більше новин від нього і навпаки. 

6. Сповіщення щодо дописів

Щодо допису, який вас цікавить, ви також можете увімкнути сповіщення — наприклад, якщо хтось виклав фотографію, і ви хочете стежити за коментарями під нею та «лайками», ви можете скористатись функцією «Увімкнути сповіщення» у Додаткових налаштуваннях.
 

7. Збереження дописів

Якийсь із дописів, що вас цікавить, ви можете відкласти собі у своєрідні «закладки» — зберегти, щоб потім переглянути. Але ніхто, окрім вас, не буде бачити, що цей допис у вас збережений.
 

8. Налаштування стрічки новин

Є і загальні налаштування стрічки новин — це віконце відкривається в тому ж меню, де і налаштування всієї сторінки. 

В ньому ви можете подивитись, на яких людей, сторінки та групи ви підписані, а на які — ні. Там же містяться і пропозиції щодо того, щоб стежити за оновленнями когось зі списку контактів.

Сподіваємось, такі поради зроблять ваше користування «Фейсбуком» більш зручним, допоможуть ефективніше і з користю використовувати в ньому свій час і не відволікатись на непотрібну вам інформацію.
 


Читайте також:
Як можна прискорити роботу комп'ютера і почистити його?
Як захистити особисту інформацію в інтернеті?
Як знайти в Гугл будь-що: корисні поради
Як збільшити тривалість заряду смартфону
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...