Впевнена перемога «Шахтаря» над «Дніпром»

У матчі 6-го туру чемпіонату Україна донецький «Шахтар» на виїзді обіграв дніпропетровський «Дніпро» (3:1).

Перший тайм пройшов з перевагою команди Серхіо Рамоса, однак клас зіграв свою справу: дві швидкі контратаки у виконанні Адріано та Жадсона, і «Шахтар» повів 0:2. Після перерви Фернандіньо довів рахунок до розгромного, проте дніпропетровці таки змогли забити гол престижу. Варто відзначити вдалий дебют новачка «Дніпра» Калініча, який встиг і гол забити, і червону картку заробити.

Дніпро - Шахтар 1:3

Голи: Калініч, 81, Адріано, 6, Жадсон, 45 +1, Фернандіньо, 58

Дніпро: Лаштувка, Кулаков, Мандзюк, Чеберячко, Стрініч, Боатенг (Калініч, 59), Ротань, Жуліано, Олійник, Коноплянка (Кравченко, 67), Матеус (Антонов, 12)

Шахтар: Рибка, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо, Дуглас Коста, Жадсон (Тейшейра, 69), Вілліан (Дентіньйо, 72), Луіс Адріано (Селезньов, 59)

Попередження: Ротань, Калініч, Кравченко, Інкум - Адріано, Коста, Срна, Селезньов

Вилучення: Калініч, 82