• Фільм «10 000 років до нашої ери» (фото)

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 березня 2008 року
Був час, коли людина сама була подібна до дикого звіра, а по Землі бродили могутні мамонти. Тоді нові ідеї й надії могли перевернути весь хід людської історії.

У далекому гірському племені молодий мисливець Д'Лі знайшов свою любов - красуню Еволет. Але коли загадкове войовниче плем'я напало на село і викрало Еволет, Д'Лі нічого не залишалося, як очолити невелику групу мисливців, щоб пройти за цими володарями війни навіть на самий край світу, щоб врятувати кохану.

Разом із товаришами Д'Лі кидається в погоню, перетинаючи континенти, б'ючись із первісними хижаками і відкриваючи світ. У кожному селі знаходяться охочі вирушити в подорож разом із Д'Лі - маленька група розростається до величезної армії, яка переслідує безжалісних агресорів. Зірки приводять їх у колиску могутньої цивілізації, що зводить у пісках піраміди і керується тираном. Тільки тут Д'Лі зрозуміє, що доля обрала його не лише для порятунку Еволет, але і для найграндіознішої битви на планеті.

У ролях:
 
Стівен Стрейт, Камілла Белль, Кліфф Кертіс, Джоель Вірджіл Вірсет, Аффіф Бен Бадра, Мо Зінал, Натаніель Барінг, Мона Хеммонд, Марко Хенліен та інші.....

За матеріалами:
film.ru
nikito.su
kinoafisha.net
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Підписатися:

Коментарі