• «Скажені гроші»

  • Понеділок, 3 березня 2008 року

Фільм-протиріччя. Протиріччя не в сюжеті, а в реакції, яку він викликає у глядача. З одного боку, відмінний гумор (поза сумнівом, плюс), з іншого - сумнівна «мораль цієї байки».

В основі сюжету - історія домогосподарки в літах Бриджіт (Дайан Кітон), чоловіка якої звільняють із роботи. Їхнє фінансове благополуччя не просто опиняється під загрозою - їм доводиться виставити на продаж улюблений будинок. На відміну від чоловіка, що відразу відвернувся до спинки дивана з криком «Я ні на що не придатний!», Бриджіт не зневіряється й починає пошуки роботи, які після сотень закреслених газетних оголошень приводять її до миття туалетів у Федеральному резервному банку США, де серед інших операцій входить знищення старих і потріпаних, але, як і раніше, таких, що діють на ринку, грошей.

Маючи незвичайну кмітливість і винахідливість, підкріплені усвідомленням трагічного фінансового становища сім'ї, Бриджіт швидко знаходить у цьому «вирішення проблеми», замисливши зухвале пограбування банку-працедавця. Вона знаходить собі таких само відчайдушних, а точніше - напарників, що відчайдушно потребують грошей (що зовсім не випадковість, добре, що Бриджіт спеціально відбирала собі «колег по злочину», щоб на них упевнено можна було покластися в такій делікатній справі).

Пограбування здійснюється знов і знов за усталеною вже схемою. Бриджіт уже не може зупинитися, учувши запах «легких грошей» і захоплюючи за собою своїх нових друзів, хоча вони вже сповна задовольнили свої потреби, через які спочатку втягнулися в авантюру. Але ...

Фільм допоможе скоротати пару годин, але повторювати подібне міліція не рекомендує....

Режисер: Каллі Коурі

Актори: Даян Кітон, Квін Латіфа, Тед Дансон, Адам Ротенберг, Кіп Каммінгс, Стівен Рут, Кетті Холмс

Алла Хегай. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...