• У шкільних підручниках повно помилок

  • Середа, 6 вересня 2006 року

Що може бути бездоганніше, ніж шкільний підручник. Але, на жаль, не всі сучасні книги навчального характеру містять достовірну інформацію. Підручники, написані на швидку руку за неперевіреними даними, – не об'єктивні, містять багато як орфографічних, так і граматичних помилок.

Хтось з авторів забуде включити в карту Курильські острови або область Калінінграда, а хтось переплутає ім'я і по батькові ученого. Інакше кажучи, тільки п'ята частина сучасних підручників пройшла експертизу міністерства освіти й науки.

Але є ще одне важливе питання: ті наукові дані, які були викладені в підручниках радянського часу, до цієї пори передруковуються в сучасні, хоча наука пішла далеко вперед, і сучасні досягнення здивували б багатьох.

Наприклад, в підручниках немає інформації про відкриття японським доктором Массару Емото (Masaru Emoto) дивовижної властивості води. Виявляється, вода запам'ятовує ту інформацію, із якою стикається і, знаходячись в організмі людини, змінює його.

Позитивна інформація оздоровлює тіло людини, негативна, відповідно, негативно впливає на нього. Багато учнів, дізнавшись про це, задумалися б: варто слухати важкий рок, який руйнує організм, чи  класичну музику, яка благотворно впливає на оздоровлення організму.

Або ще одне відкриття учених, пропущене в сучасних підручниках, – це, твердження, що рослини мають емоції.

Клів Бакстер (Cleve Backster), американський експерт, у 1966 р., використовуючи детектор брехні, випадково відкрив, що рослини мають емоційну високорівневу активність, яка подібна до емоційної активності людей. Він провів серію досліджень, які здивували весь світ.

І найголовніше: домінуюча в сучасних підручниках теорія походження життя на Землі, а, точніше, теорія Дарвіна, давно спростована!

Ученими підтверджено існування доісторичних цивілізацій. Це розкопки в Республіці Габон, розташованій в Африці, де був знайдений ядерний реактор, побудований два мільярди років тому, тоді як теорія Дарвіна говорить про походження людини всього лише 10 тис. років тому. Ще жодна мавпа не стала людиною, а в школах з покоління в покоління дітям підручники нав'язують сумнівну спорідненість із приматами.

Систематизуючи шкільну літературу відповідно до сучасних відкриттів і не роблячи  грубі помилки, можна підняти освіту на якісно новий рівень, що дозволяє дитині ширше дивитися на навколишній світ.

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...