• Оголошені призери конкурсу «Нова хвиля»

  • Субота, 4 серпня 2007 року
Переможцем конкурсу «Нова хвиля 2007» стала Наталія Гордієнко, яка представляла Молдову. Вона отримала головний приз у $50 000. Друге місце ($30 000) розділили український дует «Барселона» та виконавець з Латвії Андріс Ергліс. Третє місце ($20 000) дісталося польській співачці Марині, яка разом з групою Rin'go з Казахстану одержала спеціальний приз від Алли Пугачової ($50 000). Казахська група окрім цього була удостоєна призу глядацьких симпатій. Імена призерів 6-го конкурсу молодих виконавців були оголошені увечері 30 липня в концертному залі «Дзінтарі» в Юрмалі, Латвія.

Наталія Гордієнко народилася в Кишиневі, вчиться на першому курсі Академії музики на факультеті естрадно-джазового вокалу. Вона є лауреатом семи міжнародних фестивалів: «Севастополь-Ялта 2004», «Дельфійські ігри 2004», «Два серця близнюка 2004», «Пісні світу 2005», «Наш рідний край 2005». В 2006 році брала участь у конкурсах «Євробачення» та «Слов'янський базар».

В 2007 році в конкурсі прийняло участь 18 виконавців з 14 країн світу - Білорусії, Грузії, Казахстану, Латвії, Молдови, України, Італії, Німеччини, Греції, Польщі, Румунії, Чехії, США та Росії.

Як і в попередні роки, учасники конкурсу повинні були виконати три пісні: міжнародний хіт, хіт своєї країни та власну пісню. Так само, як і в тому році, конкурс тривав не п'ять, а шість днів: один із днів конкурсу був відданий творчому вечору Ігоря Крутого.

Серед членів журі - Раймонд Паулс, Ігор Крутий, Валерія, Йосиф Пригожин, Костянтин та Валерій Меладзе, Микола Басков, Лайма Вайкуле, Ігор Ніколаєв, Леонід Агутін і представник німецького відділу Universal Music Вольфганг Босс.

Окрім численних зірок російської естради А. Пугачової, К. Орбакайте, В. Леонтьєва, С. Ротару, В. Меладзе, Л. Агутіна, А. Варум, Л. Вайкуле, Л. Лещенка, Алсу, В. Преснякова, Д. Білана, Ф. Кіркорова, Валерії, М. Баскова, А. Руссо, І. Ніколаєва, групи «Дискотека Аварія» та «А`Студіо» на відкритті «Нової хвилі» виконав три композиції відомий співак в стилі соул Майкл Болтон, а на церемонії закриття - Стіві Уандер.

Ідея «Нової хвилі» належить композиторам Ігорю Крутому та Раймонду Паулсу. Вперше конкурс був проведений в 2002 році і одразу ж завоював величезну популярність. На ньому дебютували такі виконавці як група Smash!, Анастасія Стоцька, Тіна Кароль, Діма Білан та Ірина Дубцова.

В цьому році крім країн СНД конкурс транслювався в Німеччині, Словенії, Греції, Чехії та на Кіпрі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...