• Генеалогічне дерево Конфуція - найдовше генеалогічне дерево в світі

  • П'ятниця, 23 лютого 2007 року

Згідно із книгою світових рекордів Гіннеса за 2005 рік генеалогічне дерево Конфуція з історією близько 2 500 років - найдовше в світі. Останній раз це генеалогічне дерево оновлювалося в 1937 році і включало в цілому 560 000 членів.

Асоціація оновлення генеалогічного дерева Конфуція розкрила, що це оновлення останньої версії генеалогічного дерева включатиме щонайменше 1,8 млн. чоловік з клану Конфуція. У минулому представники жіночої статі не були внесені до цього списку. Нова версія включає всіх нащадків жіночої статі, неповнолітніх та іноземних членів.

За повідомленнями "Beijing Morning News" генеалогічне дерево Конфуція охоплює понад 80 безперервних поколінь.

Починаючи з Династії Мін (1368-1644), історія сім'ї Конфуція ретельно перепровіряється і оновлюється кожні 60 років. Дерево було оновлене тільки чотири рази: перший раз - в Династії Мін, двічі - в Династії Цін (1644-1911), і востаннє в 1937 році.

Версія генеалогічного дерева Династії Мін була втрачена. Рання версія Династії Цин налічує 20 000 членів сім'ї, тоді як пізніша версія Дінастії Цин включала 100 000 чоловік. Кун Деюн з 77-го покоління Конфуція оголосив, що в 1998 році нащадки Конфуція зареєстрували Асоціацію оновлення генеалогічного дерева Конфуція в Гонконзі. Асоціація почала збирати інформацію про сім'ї, щоб підготувати п'яту оновлену версію.

В даний час, Асоціація зібрала інформацію про більш ніж 1,2 млн. членів і підтвердила, що сім'я розширилася до 83-х поколінь. Наймолодший член - дівчинка-підліток, ім'я якої починається з Нянь, і в даний час вона проживає в провінції Ляонін.

Повна оновлена версія генеалогічного дерева буде опублікована в 2009 році на 2560-й день народження Конфуція. Зараз проживає близько трьох мільйонів нащадків Конфуція, 2,5 мільйона з них живе в Китаї, інші - в Гонконзі, Тайвані, Кореї, США, Малайзії і Сінгапурі.

Однією з відмінних рис генеалогічного дерева Конфуція є те, що кожне покоління дотримується певної системи привласнення імен. Наприклад, імена всіх членів в 75-му поколінні починаються з "Сян", в 76-му поколінні - з "Лін", в 77-му поколінні - з "Де". Таким чином, з імені можна визначити до якого покоління належить нащадок.    

      

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...