• Дощ із павуків!

  • Субота, 10 листопада 2007 року

Аргентинець Крістіан Онето Гаона став свідком дощу з павуків. Можливо він є першою людиною у світі, якій вдалося відзняти цей фантастичний дощ.

Крістіан і його друзі вирішили почати подорож у провінцію Сальта під час Великодніх канікул. Вони почали свою подорож пішки, підіймаючись в гори Сан-Бернардо. Через дві години вони помітили, що земля навколо них була вкрита павуками різних кольорів, кожний розміром близько чотирьох дюймів (1 дюйм = 2,54 см).

Підіймаючись вище, мандрівникам зустрічалося все більше й більше павуків. Дивним було те, що деякі павуки падали просто на них. Вони пересувалися по широкій полонині, де над ними нічого не було. Друзі подивилися вгору й побачили незліченну кількість павуків, що падають з неба.

Всі були приголомшені, а сам Крістіан навіть не відразу пригадав, що в нього є камера. Він поспішно зробив фотографії падаючих з неба численних павуків, а також фотографії павука, який щойно упав і відразу почав плести своє павутиння. Павуки виглядали настільки ж потворними, як і страшенними. "Це більше нагадувало кадри з фантастичного кіно, ніж на дійсність", - говорить Крістіан.

Про дивні дощі, на зразок цього, періодично повідомляється з усіх континентів. Живі жаби, риби й різні інші більш вигадливі тварини падали з неба, але до цього часу нікому не вдавалося відзняти дивний дощ. Саме тому фотографії Крістіана настільки дорогоцінні.

Крістіан пояснює свій успіх сприятливою погодою того дня, що рідко випадала під час інших дивних дощів. Крім того, він пояснив, що оскільки павуки легші, ніж більшість інших «дощових» тварин, вони падали досить повільно, саме це й дало шанс встигнути їх добре відзняти.

Дивні дощі дотепер залишаються загадковим явищем. За найбільш популярною гіпотезою: торнадо або потужний вихор здійняли тварин у небо, довго тримаючи їх у своєму повітряному вирі. Але ця гіпотеза не може пояснити, чому кожний дощ приносить тільки один вид тварин, і немає жодних залишків трави або листя, здійманих у небо, які потім мають падати разом із тваринами.

Фу Лівей. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...