• Викладач балету: «Дуже багато добрих і піднесених послань»

  • Неділя, 14 червня 2009 року
На завершальному виступі Shen Yun Performing Arts Spring Tour 2009 на західному побережжі, трупа зустріла захоплений прийом в Еськондідо.

За декілька минулих місяців трупа Shen Yun, заснованая у Нью-Йорку, встигла торкнутися сердець глядачів в усьому світі, охопивши чотири континенти.

Марина Дароза, яка «присвятила танцям все життя», відвідала уявлення. В даний час вона викладач балету.

Протягом всього уявлення, вона відчула, що Shen Yun передає дух п'яти тисячолітній історії Китаю.

«Я відчула, що я подорожувала по стародавньому Китаю. І кольори були красивими. Уявлення було дійсно прекрасним».

Обширна територія Китаю забезпечила різноманітний вибір стародавніх танцювальних традицій для використання їх у виступі Shen Yun, починаючи з етнічних танців з безпосередньої території Китаю, до танців народів І, Монголії та Тибету.

Вона сказала, що їй «дуже запам'ятався танець… з довгими, коричневими рукавами». «Він дуже красивий, мені сподобався більше всіх!» — уклала вона.

«А потім були довгі золоті рукави. А на самому початку уявлення — смугасті плаття народів И. Они також були дійсно прекрасні».

Пані Дароза відмітила, що китайський класичний танець — це виразна художня форма, яку успішно використовувала трупа Shen Yun. Танець був «дуже витонченим, дуже симетричним, просто здійсненим».

«Переміщення по сцені, як мені здалося, були вельми цікавими, а рухи були дійсно швидкими і чіткими».

«Це була перше, на що я звернула увагу. Нічого собі! На всьому протязі танцю, положення рук і ніг, аж до кінчиків пальців, були дійсно добрі».

«Я б сказала, що використання костюмів і їх поєднання з рухами танцюристів створюють виключно значне враження».

«Так само і з музикою. Тривалість музики і відчуття ритму танцюристів чудово поєднувалися з костюмами», — відзначила вона, коментуючи хореографію і поєднання рухів артистів з музикою.

Вона звернула увагу на «множину чудових ідей, таких як, залишатися правдивим, навіть знаходячись в біді; не коливатися перед спокусою обдурити або піти по неправильному шляху; а також бути милосердним».

Вона також додала, що Shen Yun несе «багато позитивних і піднесених послань».

«До того ж, це було щиро. Мовилося про страждання і про боротьбу, і в той же час це було дуже сильне послання, піднесене послання. Отже це дійсно чудово!»

«Я відчула, що все уявлення несе в собі послання, і там був присутній свого роду духовний аспект уявлення. Мені дуже сподобалося».

The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org

Алекс Лі. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі