• Глядачі Сієтлу до глибини душі зворушені виступом Shen Yun

  • Субота, 13 червня 2009 року

22 травня виступ трупи Shen Yun Performing Arts в Сієтлі (штат Вашингтон) отримав високу оцінку вдячної публіки театру Seattle's Paramount.  

Побачивши вперше шоу компанії Shen Yun Performing Arts, пані Вень, президент і виконавчий директор компанії, що спеціалізується на розробках в області інформаційних технологій, була повна вражень. «Вони використовували найпрекрасніші види виконавського мистецтва. Сцена схожа на рай», — сказала вона.  

Вона додала: «Танцівниці дивовижно красиві, вони утілюють прекрасний образ справжньої китайської жінки, елегантністю, що володіє, витонченістю і ніжністю; вони передають його в найвитонченішій формі, яку тільки можна спостерігати, і це чудово».  

Пані Вень також сподобався унікальний екран заднього плану сцени із зображеннями, що захоплювали дух, будь то квітучі пейзажі або небесні палаци: «А які картини на екрані сцени! Фон схожий на Рай, схожий на Небеса».  

Представляючи китайську класичну музику і танець, артисти Shen Yun прагнуть відродити справжні п'ятитисячолітні традиції мистецтва Китаю, дати публіці всього світу можливість познайомитися з ними. Пані Вень вважає, що трупа Shen Yun «найпрекраснішим чином» представляє миру «високу культуру Китаю».  

«Вони найкрасивішим способом представляють високе мистецтво, краще, що є в китайському мистецтві. Це дуже виразно, це чудово, абсолютно чудово, — сказала пані Вень. — Уявлення проходить у веселій, елегантній манері, але несе в собі і глибину, що відображає багатотисячолітню історію, яка розказана в простому на перший погляд уявленні».

Під час перегляду пані Вень усвідомила, що життя коротке, тоді як це мистецтво вічне. «Продемонстроване ними мистецтво володіє нескороминущою цінністю, вони виконали фантастичну роботу. Здається, це чудово», — сказала вона.
 
«Уявлення складне, витончене, гармонійне, злагоджене, в нім немає вад. Танцюристи дуже красиві і дуже, дуже динамічні. Воно насищено радістю, в нім багато веселості і багато гумору. Все виконано дуже уміло, такого не побачиш ні в якому іншому уявленні», — сказала пані Вень і додала, що уявлення володіє «завглибшки».
 
На пані Вень велике враження справив оркестр з унікальним поєднанням класичних західних і китайських інструментів: «Оркестр чудовий. Він чудово поєднується з дією [на сцені]; інноваційним рішенням стала компоновка музичного супроводу у поєднанні з танцем, створення навколишнього оточення, видовища і звуку», — сказала вона.

Ректор університету похвалила Shen Yun за збереження культурної спадщини Китаю

Д-р Мануеліто-Керквіліт, яка є першою жінкою-президентом спеціального акредитованого університету, будучи представником корінного населення Америки (індійців) (спеціальні учбові заклади, контрольовані племенами і направлені на збереження рідної мови, культури і традицій індіанських племен) була здивована, побачивши Shen Yun вперше. «Чарівно, чарівно!» — вигукувала вона.

Її заінтригували стародавні легенди і перекази, показані в танцях, і вона відчула надзвичайну важливість передачі цих історій подальшим поколінням: «Це не просто мова або культура, це перекази старовини, і те, звідки вони прийшли, робить їх дуже важливими для майбутніх поколінь, які послідують за нами.  Це те, що я зрозуміла для себе».
 
Д-р Мануеліто-Керквіліт висловила намір запросити наступного року на проглядання шоу своїх студентів, щоб вони могли ознайомитися з різноманітною і багатою спадщиною Китаю.

Службовка Ради із збереження спадщини глибоко зворушена виступом Shen Yun

Будучи заступником директора Ради із збереження спадщини, пані Кесовія особливо хотіла побачити представлення Shen Yun Performing Arts, що показує традиційну культуру Китаю. 22 травня вона відвідала уявлення в  театрі Paramount Theatre м. Сієтлу.

Що включає сотні культурних організацій і приватних осіб, Рада здійснює заходи щодо збереження унікального поєднання культурних традицій, що збагатили місцеве співтовариство північного заходу м. Сієтлу.

Тому, коли пані Кесовія дізналася, що заснована в Нью-Йорку трупа Shen Yun відроджує традиційну культуру Китаю, знищену з пришестям в цю країну комунізму, вона була глибоко зворушена. «Коли я думаю про це, на очі навертаються сльози, — сказала вона. — Наш представник говорив, що із-за пригноблення, китайці не можуть представляти свою культуру там, тому — вони роблять це тут. Де б не чинилося переслідування, тут або десь в світі, ми повинні щось робити».
 
Пані Кесовія особливо сподобався унікальний фон заднього плану, що є частиною кожного номера. «Це прекрасно, просто чудово», — сказала вона.
 
Пані Кесовія знайшла вельми вражаючим, що багато номерів в представленні  Shen Yun це танці безлічі танцюристів, двігающихсяся з ідеальною синхронністю: «Часто на сцені можна побачити одночасно двадцять жінок і таку ж кількість чоловіків — це просто феноменально. У одному з номерів [танцюрист], здається, провів в повітрі більше часу, чим на землі.  Його стрибки були дивовижні».
 
На закінчення пані Кесовія сказала, що гаряче рекомендуватиме шоу своїм друзям. «Неодмінно! Просто чудово побачити це на сцені. Це чудова можливість».
 
The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org
 
Підписатися:

Коментарі