• Чи уявляєте ви собі «Фламінго»?

  • Вівторок, 1 квітня 2008 року

Якщо ви шукаєте що-небудь для прикраси вашої домашньої або робочої обстановки, чом би вам не звернути увагу на дуже барвисту квітку фламінго, яка має форму серця.

Цю дивовижну глянсову квітку можна придбати в квіткових магазинах, але найчастіше люди люблять вирощувати її як кімнатна рослину. Вона ідеальна для прикраси будь-якої обстановки. Ця яскрава рослина квітне весь рік, вона не вимагає великого відходу, і добре приживається як в закритому приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Квітка фламінго або антуріум належить сімейству ароїдних (Araceae), які вперше з'явилися на вологому тропічному континенті Південної Америки. Більшість рослин фламінго імпортовані з Азії, де вони дуже популярні і доступні в різноманітті дивовижних забарвлень. Вони бувають глянцевочервоними, гібриднозеленими, рожевими, фіолетовими, рожево-ліловими і персиковими.

Ці рослини дуже витривалі й чудово себе почувають на відкритому повітрі, але слід остерігатися лютих морозів і навіть надмірних холодів. Будучи тропічною рослиною, ці квіти віддають перевагу теплим вологим умовам і повинні знаходитися в тіні.

За правильного догляду, ця рослина повинна почати цвітіння протягом перших шести місяців, і довговічні глянсові квіти у формі серця, що високо цінуються, варті ваших зусиль. Антуріуми ростуть порівняно поволі: близько 6-10 квіток на одній рослині за рік.

Щоб стимулювати ріст більшої кількості прекрасних суцвіть, тримайте ваш антуріум у теплому місці і підгодовуйте кожного місяця спеціальними добривами. Підтримуйте грунт сирим, але добре відфільтрованим і просоченим повітрям. Регулярне видалення старих суцвіть і листя з основи стебла сприяє росту здоровіших суцвіть і листя. Щоб запобігти передчасному в'яненню і гниттю, упевніться, що ваша квітка фламінго отримує велику кількість світла, без прямих сонячних променів.

Якщо ви віддаєте перевагу живим зрізаним квітам, то вибирайте букети без плям або сліз і регулярно обприскуйте їх, щоб підтримувати їх колір. Зірвані квіти можуть простояти, принаймні, два - три тижні, якщо їх періодично занурювати у воду кімнатної температури на 20 - 30 хвилин.

Джен Лію. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...