• Сімейний десерт «юаньсяо»: китайська кухня (Фотоогляд)

  • Четвер, 21 лютого 2008 року
Відповідно до стародавніх традицій у день свята Юаньсяо (перший повний місяць нового року) прийнято ласувати «юаньсяо» – круглими кульками з клейкого рисового борошна з різними начинками. Існує повір'я, що, разом покуштувавши смачних «юаньсяо», всі члени сім'ї житимуть довго, щасливо і без сварок.

Цього року свято Юаньсяо, яке святкують 15-го числа першого місяця за місячним календарем, відзначають 21 лютого (перший повний місяць у новому році). Цим святом у Китаї завершується зустріч Нового року. Атмосферу свята підсилюють різнокольорові ліхтарі, феєрверки, танці драконів і, звичайно ж, дивовижні смачні страви.

Варені або обсмажені «юаньсяо» із солодкою начинкою подають як десерт. Щоб їх створити із суміші цукру, олії троянд, червоної сої, кунжуту, арахісу, пюре солодкої квасолі або пюре фініків роблять начинку, скачують її у маленькі кульки, змочують у воді та кладуть у щільно сплетену неглибоку корзину з рисовим борошном.
Трясучи її, «одягають» кульки в рисове борошно.
Також начинка «юаньсяо» може бути солоною: м'ясною або овочевою.

Способи приготування святкових кульок і їхня назва на півдні та півночі Китаю відрізняються. На півночі кульки називають «юаньсяо», на півдні – «тан'юань». На півночі для приготування «юаньсяо» обов'язково використовують бамбукову корзину, а на півдні – як пельмені, готують руками: кладуть начинку в рисове борошно та скачують у кульку.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...