ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

9-річна дівчинка керує власним бізнесом з випічки та заробляє $7,000 лише на чайових (ФОТО)

Велика Епоха
Ілюстрація, створена The Epoch Times з використанням зображень SWNS.

9-річна «геній випічки» вже має власний бізнес і заробляє до $7 200 на рік лише на чайових.

Лола Ніскі почала пекти свої ласощі з 3 років, після того, як побачила, як її мама, 37-річна Корінна Ніскі, випікає торти.

Вона була зачарована телевізійним шоу «Дитячий чемпіонат з випічки» на каналі Food Network і вирішила спробувати приготувати власні «невагомі» торти.

(SWNS)

Після того, як вона побачила результати свого першого екстремального соло, що включало ілюзію падіння мішка з солодощами на торт, кілька друзів і членів сім'ї почали запитувати, чи можуть вони зробити у неї замовлення, що підштовхнуло Лолу розпочати бізнес, який працює тільки за чайові.

Зараз вона заробляє до 600 доларів на місяць на своїй пекарні «Sweet Honey Bakes by Lola», незважаючи на те, що випікає торти безкоштовно.

Перший сольний торт Лоли, що кидає виклик гравітації. (SWNS)

Лола спостерігала за тим, як її мама випікає торти, скільки себе пам’ятає. У 3 роки, коли стала достатньо дорослою, почала пекти торти самостійно.

Її мама, вчителька спеціальної освіти з Лонг-Біч, штат Нью-Йорк, розповіла: «Здатність Лоли до випікання завжди була дивовижною. Ми ніколи не думали, що вона буде займатися бізнесом — ми обидві просто любили пекти торти та робили це для задоволення».

«Друзі та родичі навіть просили Лолу навчити їх пекти».

У Лоли вже є «фірмова» випічка, яку вона вдосконалювала останні шість років: печиво з арахісовим маслом.

Лола сказала: «Я хотіла почати випікати, тому що дивилася „Дитячий чемпіонат з випічки“ — і мені дуже сподобалося. У кулінарії мені подобається те, що можна експериментувати з цифрами та фізикою і при цьому отримувати задоволення».

Пані Ніскі додала: «Лола захопилася випічкою, бо побачила, як я це роблю, і захотіла допомогти».

(SWNS)
(SWNS)
(SWNS)

«Вона почала приблизно в 3 або 4 роки. Коли стала трохи старшою, у неї з’явилася справжня мотивація йти на більший ризик самостійно».

Мама сказала, що вони «ніколи не думали підраховувати», скільки грошей отримує її донька, тому що здебільшого вони не беруть грошей з родичів і друзів.

«Але вони дають їй чайові з щедрості. Влітку, коли школа закрита, вона може виконувати кілька замовлень на тиждень», — каже пані Ніскі. «Я б сказала, що вона заробляє близько 250-300 доларів за звичайний місяць, але коли працює у виїзній пекарні, то заробляє 600 доларів».

Пані Ніскі каже, що найпопулярнішою подією для пекарні Лоли є дні народження, але вона також розробляє та випікає торти для весіль та дитячих свят. Друзі Лоли часто просять її приготувати їм торт на день народження, і вона каже, що це її улюблена частина роботи у власній пекарні.

Лола сказала: «Я відчуваю себе особливою, коли мої друзі просять мене приготувати їм торт на день народження. Одним з моїх найулюбленіших виробів, які я печу для них, є моє фірмове печиво з арахісовим маслом — основа з шоколадної помадки, шоколадний ганаш і чашечки з арахісовим маслом зверху».

(SWNS)

Пані Ніскі каже, що не знає, чи залишиться Лола в пекарському бізнесі, коли виросте, але кілька її шкільних друзів попросили навчити їх випікати торти.

«Вона, безумовно, здатна вести клас, і я б довірила їй цю справу», — каже вона. «Вирішить Лола продовжувати випікати чи ні — це повністю залежить від неї самої. Я просто хочу, щоб вона була щасливою, який би шлях вона не обрала, хай то буде випічка чи щось інше».