• Легкість, гра кольорів, глибокий сенс — киянка про виставу Shen Yun

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 квітня 2013 року

Азія

Тайвань
4 — 9 бер.
12 — 15 бер.
18 — 22 бер.
25 — 29 бер.
31 бер. — 1 квіт.
3 — 8 квіт.
11 — 12 квіт.
Японія
15 — 16 квіт.
18 — 21 квіт.
Південна Корея
24 — 26 квіт.
29 — 30 квіт.Європа

Швейцарія
26 — 28 лют.
Нідерланди
3 — 4 бер.
Польща
7 — 8 бер.
Австрія
10 — 11 бер.
Германія
13 — 15 бер.
Бельгія
17 — 18 бер.
Італія
20 — 22 бер.
Ірландія
25 — 26 бер.
Великобританія
28 — 29 бер.
31 бер. — 1 квіт.
Швеція
4 — 7 квіт.
Франція
10 — 12 квіт.
Германія
14 — 16 квіт.
18 квіт.
Австрія
20 — 21 квіт.
Іспанія
24 — 25 квіт.
 

Київський дизайнер Ганна Одинець поділилася своїми враженнями від вистави. Популярна трупа Shen Yun гастролює світом в рамках турне 2012—2013 рр. Жителі України та Росії можуть подивитися цю виставу поки що тільки за кордоном — останній концерт відбувся 3 квітня у Празі.

Причина популярності Shen Yun — це демонстрація людських цінностей, історія відродження традиційної культури Китаю, розказана мовою музики і танцю.

Концерт відвідали мешканці Києва, Севастополя, Москви, Санкт-Петербурга та інших українських і російських міст. Ганна Одинець, працівник Студії дизайну з Києва, приїхала на виставу Shen Yun з друзями та колегами по роботі. «Shen Yun залишає цілісну картину сприйняття — це симбіоз різноманітних відчуттів: звуків, переживань, гри кольорів, артистів, танцюристів», — ділиться вона своїми враженнями після концерту у празькому Конгрес-центрі.

Основою виступу Shen Yun є класичний китайський танець — стародавня форма традиційного мистецтва. Відроджений Shen Yun класичний національний танець, поряд з балетом, являє собою одну з найдосконаліших танцювальних шкіл у світі.

Ганні, як дизайнеру, близька естетика і елементи краси в усіх проявах: «Танець я дуже люблю і вірю в те, що за допомогою такого вираження можна достукатися до людини — до внутрішнього — не соціального, а глибокого і щирого».

«Класичний китайський танець дуже виразний. Через танцювальні рухи виражаються думки і почуття, особливості людської природи, стандарт людської поведінки, моральні поняття, душевна рівновага, система цінностей людини. Класичний китайський танець — культура, принесена нам з давнини. Його краса повинна бути багатством усього людства, його чистота не повинна бути спотворена», — йдеться на сайті компанії.

У високому рівні майстерності танцюристів Ганна побачила не тільки професіоналізм: «Яскравий момент, який мене вразив — це легкість виконання. Я думаю, що це не просто техніка — це стиль і спосіб життя. Можливо, це — віра, тому що все дуже легко — артисти проживають в танці щось внутрішнє і глибоке. Сприймається так, ніби танцюрист слідує не за малюнком танцю, чітко поставленого хореографом, а розкриває найтонші душевні переживання».

«Дівчата — створіння легкі, це звичніше. Але мене вразив чоловічий танцювальний склад трупи — його легкість, грація, плавність виконання», — доповнює дівчина.

Ганна розповіла, що вона прилетіла за новими відчуттями, тому що її друг із Києва розповів про Shen Yun, що нічого подібного вона ніколи і ніде не побачить і не відчує: «Я побачила в Shen Yun — послання людству, тільки це особисте, і я залишу це при собі. Я рідко в житті шкодую — зараз думаю, що лише набула».

Нью-йоркська трупа Shen Yun складається з трьох труп, що гастролюють по всьому світу. Кожну трупу супроводжує оркестр, який складають західні і традиційні китайські інструменти. Shen Yun Performing Arts своєю творчістю відроджує давню китайську культуру, зруйновану за більш ніж 60 років правління в Китаї комуністичного режиму, згідно з сайтом компанії.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку про Shen Yun на Великій Епосі.

Велика Епоха є почесним інформаційним спонсором спектаклів Shen Yun.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...